Групно патување за ЕП 2013 - Словенија, Јесенице

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Од Љубљана до Јесенице карта ќе ти биде 5 евра ако во воз покажеш карта за било која утакмица. Не знам како е од Марибор но би требало да е исто
исто ќе било за сите може не 5 но ќе е 50 посто помалце од тоа што треба да го платиш..
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Информација за сите македонски навивачи кои ќе патуваат на натпреварите од првиот дел на Еуробаскет 2013 во Јесенице:
Собирно место е ресторанот „ПАСТЕЛ“ Трг Тонета Чуфарја 3 (Trg Toneta Čufarja 3), кој се наоѓа на само неколку минути оддалечен од спортската сала.
http://www.pastel.si/
 
Член од
2 октомври 2011
Мислења
194
Поени од реакции
29
Продавам 2 комплета блок влезници, за првите 5 натпревари. Картите се од прва категорија, и може да се договориме за цена. Пишете ми ПП за повеќе детали.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Сите што патувате со воз, на иформации ако сте од 3ца до 15 покажете им карти за мечевите и ќе ви намалат 50 посто од цената.
 
Член од
2 октомври 2011
Мислења
194
Поени од реакции
29
Продавам 2 комплета блок влезници, за првите 5 натпревари. Картите се од прва категорија, и може да се договориме за цена. Пишете ми ПП за повеќе детали.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Лееееле, ај дека не можеш уште во сите 834983498394 теми да го пишеш истиот пост.
 
P

PewDiePie

Гостин
Продавам 2 комплета блок влезници, за првите 5 натпревари. Картите се од прва категорија, и може да се договориме за цена. Пишете ми ПП за повеќе детали.
Никој да не ти ги купи картите,зијан да бидеш.
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.274
Поени од реакции
5.122
Абе чекајте нека тргнат со победи одма Грујо го мести возот за Словенија плус гага влезници и терајте :P
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
има ли некој во Крањска Гора да е сместен? Утре тргам јас, еден ден ќе сум ама мора да се осети еуфоријава па и да испиеме по некое пивце :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom