Група Д - Рига (LTU, LАТ, EST, BEL, CZE и UKR)

Кои 4 екипи ќе ја миинат групата Д?


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .
Член од
13 септември 2008
Мислења
465
Поени од реакции
201
најинтересната група, денес ке се знаат многу нејасни работи, само чешка и литванија се сигурни ама не се знаи од кое место ке стартуват......
 
На врв Bottom