Грижа за животни

Член од
26 јуни 2016
Мислења
2
Поени од реакции
2
Сите кои што имаат миленичиња, се зафатени и им треба некој кој ќе се грижи привремено за нив нека ме контактираат преку оваа страна или да се јават на телефонскиот број.
Дневница: 100ден. :)
 

Нuкола

I simply love her *
Член од
24 мај 2005
Мислења
4.769
Поени од реакции
12.123
Преместена во - Животни и миленици.

/мод
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.614
Поени од реакции
932
Сите кои што имаат миленичиња, се зафатени и им треба некој кој ќе се грижи привремено за нив нека ме контактираат преку оваа страна или да се јават на телефонскиот број.
Дневница: 100ден. :)
Браво мајсторе, така треба! (y)
Паметно.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.334
Поени од реакции
7.300
Бар 500 наплаќај, за 100 ден не вреди ни тема да отвараш.
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.335
Поени од реакции
1.727
Pogolemi se sansite da se javat 5 dusi da platat po 100-ka nego eden za 500.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.334
Поени од реакции
7.300
Pogolemi se sansite da se javat 5 dusi da platat po 100-ka nego eden za 500.
Да ама замисли ја услугата од 100 ден што нуди за твојот миленик. Ти го става у кафез и иде се части сладолед за сите пари. :icon_lol:

Вака за 500че бар звучи попрофесионално. Нели?
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.335
Поени од реакции
1.727
Да ама замисли ја услугата од 100 ден што нуди за твојот миленик. Ти го става у кафез и иде се части сладолед за сите пари. :icon_lol:

Вака за 500че бар звучи попрофесионално. Нели?
Ne. Toa zavise od coveko koj se grize za zivotnite.
Ako e stvarno ljubitel na zivotni ke se grize za niv i bez pari.
Ako ne e toa so go vikas ti ke go naprae i za 50 evrei.
A profesionalnosta po difolt e nehumana.
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
970
Поени од реакции
2.407
Прашај си некој што ти е во близина најдобро е пошто никој од подалеку нема да се нафати за 100денари.Ако треба да плаќа карта а за двата правца ако даде 70ден за 30 денари ќар ич нема ни да доаѓа.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
10.903
Поени од реакции
6.614
Прашај си некој што ти е во близина најдобро е пошто никој од подалеку нема да се нафати за 100денари.Ако треба да плаќа карта а за двата правца ако даде 70ден за 30 денари ќар ич нема ни да доаѓа.
Талент :icon_lol:

Тој нуди услуги за 100 денари, а не обратно.
Значи ти одиш кај него, му даваш 100 денари и тој ти го чува кучето/мачето/желката.
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
970
Поени од реакции
2.407
Талент :icon_lol:

Тој нуди услуги за 100 денари, а не обратно.
Значи ти одиш кај него, му даваш 100 денари и тој ти го чува кучето/мачето/желката.
аааа хахахахахаха :pos:
па талент сум него што :D
обратно ко да сум читала:cool:
мозокот на пасење ми бил:ROFLMAO:
 
На врв Bottom