Градска Кафана

Член од
30 јануари 2022
Мислења
24
Поени од реакции
46
Тема само за градски озборувања и гласини
Автоматски споено мислење:

Се зборува дека Сашо М. ќе го преполови уште еднаш ВМРО за уставни измени за да му се застаруваат делата за 20-ина дена.
Автоматски споено мислење:

Има гласини дека Зоки Заев не е раат многу со бомбите в рака па сакал да ги пушти в април, се предомислил после грчките промени па сакал патриот да стане со 'широка влада' со двајца тројца албанчиња у нега.
 
Последно уредено:

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.342
Поени од реакции
10.147
Според муабетиве во воведниот пост на темава повеќе и прилега името "Селска Кооперација" него ли "Градска Кафана".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom