Го симнал албанското знаме од Домот на културата во Тетово

Статус
Затворена за нови мислења.
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ако земеш бомби да бацаме на црквата на кале,ќе дојдам,чесен збор ти давам.:pipi:
hristijan sum be seljak eden... da vi nacrtam na site poedinechno, ebave toa glupavite...

za razlika od vas jas se deklariram albanec, a ne kako vashiot narod koj spored verata i nacijata si ja bira, chitaj torbeshi, koj poprvo ke se pishat albanci ili turci nego bugari, bugar eden.
 
Член од
3 март 2012
Мислења
63
Поени од реакции
3
Македонија наскоро ке биде 3та албанска држава
 
W

Werther

Гостин
hristijan sum be seljak eden... da vi nacrtam na site poedinechno, ebave toa glupavite...

za razlika od vas jas se deklariram albanec, a ne kako vashiot narod koj spored verata i nacijata si ja bira, chitaj torbeshi, koj poprvo ke se pishat albanci ili turci nego bugari, bugar eden.
Добро бе не се љути одма,ќе бацаме на таа џамијата на бит-пазар,што се секираш па и ти,донеси бомбите само.
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
majka ti :D

Albanec ako ne ja ebel ja glava secham...

si izlegol od pichka kaj shto vlegol albanski kur... sigurno znaesh albanski.. <3
Абе знам дека е ептен тапа да си припадник на ретардирана нација со најубави гени на свет , али немора да се нервираш до толку :love:
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Што не ме чепна некој синојка, нити пак ми префрлија нешто или ме погледна попреку а бевне двајца се разминавне со група од 10 15 души.
Носеа знамиња на грб не галамеа не викаа не се дереа, си продефилираа и толку.
Првата група ја пресековне поминавне низ нив, втората одевне неколку чекори позади нив.
Никому ништо.
И ве предупредувам сите форумски и фб националисти и тепачи, нема да пројде долго време кога ќе треба да си го докажете патриотизмот и национализмот, немој само тогаш од други земји да се јачате по форумов и да јадете лајна.
Не си женско. Прашај ме мене дали можам да поминам сама или со некоја другарка после 23 часот по улица.
Не велам дека се сите исти има и од нив цивилизирани и културни луѓе, но факт е дека повеќето не се.
 

oio

battery aziz
Член од
21 ноември 2012
Мислења
87
Поени од реакции
88
hristijan sum be seljak eden... da vi nacrtam na site poedinechno, ebave toa glupavite...

za razlika od vas jas se deklariram albanec, a ne kako vashiot narod koj spored verata i nacijata si ja bira, chitaj torbeshi, koj poprvo ke se pishat albanci ili turci nego bugari, bugar eden.
оо00ОООО Христијан мило ми е , јас сум Зоки:D
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Абе љоч, по никој основ неможеш ти Македонец да навредиш. Можеш само да пробаш

Зошто Македонец неможе да се навреди ? Како може да ме болат зборови кои ги упатува инцестно лој суштество, што застанало со еволуциски развој многу одамна ...

Иако вашето присуство на форумов додава на зачинетост, барем секој од нас може да си каже: Фала ти мајко природо, што се родив здрав прав личен човек

Ама сте цивилизирани............
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не си женско. Прашај ме мене дали можам да поминам сама или со некоја другарка после 23 часот по улица.
Не велам дека се сите исти има и од нив цивилизирани и културни луѓе, но факт е дека повеќето не се.
Се префрли од паметен хумор на оној класичниот хард-кор со мајките а?Како и да е излитен ти е како фацата.:свиркам:
majka ti :D

Albanec ako ne ja ebel ja glava secham...

si izlegol od pichka kaj shto vlegol albanski kur... sigurno znaesh albanski.. <3
А вие двајца да се договорите негде у парк да се најдете ?
Ај кажете кога да дојдеме и ние и да си понесеме пуканки и пиво.
 
W

Werther

Гостин
А вие двајца да се договорите негде у парк да е најдете ?
Ај кажете кога да дојдеме и ние и да си понесеме пуканки и пиво.
Јас мислам дека овојпат ќе прескокнам.:)
Сепак инсистирам да се задржиме на форум дискусијава.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Сега треба цело Скопје над пола милион Македонци да отиде накај Борис трајковски салата и секој да си земе по некоја шипка , безбол палка, а и по некое чифте за секој случај , па и они да осетат на нивна кожа како е да го кркаш стапот во однос 50:1. Да им одржиме лекција за соживот и добри меѓуетнички односи како они што нас ни држат лекции над 11 години. Слобода или Рамковен!
Бил Клинтон, Бомба, Ракета
На што ти асоцира???????
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Јас мислам дека овојпат ќе прескокнам.:)
Зашо бе кажете само што ви треба,реквизити јас ќе ви донесам, палки ножеви боксирачи ланци шипки.
пиво јас ќе частам, пуканки ќе изнајмиме една количка само за нас и ти и расчепениот решете политичка и меѓунационална политика кој победи по негово ќе биде.
Ќе напраиме круг околу вас и ќе навиваме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom