Господарки и робови

Член од
8 август 2018
Мислења
18
Поени од реакции
19
Ама па горе наведеното го нема вон порничите :D
Ти сакаш улоги само во порничите што има или улоги вон порничите ?[DOUBLEPOST=1534001931][/DOUBLEPOST]
Ама па горе наведеното го нема вон порничите :D
Мислиш дека го нема тоа да ти мијат садови , чистат прашина и да ти перат алишта дека тоа го нема во реалност вон порничите : Го нема тоа во порничите . Но незнам колку си се обидела да најдеш некој што ќе ти пере алишта, чисти прашина , готви и мијат садови . Види колку ги има на форумов . Ке молат да го прават тоа уште и на колена ќе клечат
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2015
Мислења
20
Поени од реакции
15
Јас се би правел што ќе ми нареди господарката, и садови ќе мијам и ќе чистам и ќе перам и ќе и купувам се што сака и ќе и ги масирам и бакнувам стапалата ❤❤
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Мислиш дека го нема тоа да ти мијат садови , чистат прашина и да ти перат алишта дека тоа го нема во реалност вон порничите : Го нема тоа во порничите . Но незнам колку си се обидела да најдеш некој што ќе ти пере алишта, чисти прашина , готви и мијат садови . Види колку ги има на форумов . Ке молат да го прават тоа уште и на колена ќе клечат
Озбилно? Нек се пријават слободно, за пеглање облека ми е највише, со друго се снаоѓам.
 
Член од
8 август 2018
Мислења
18
Поени од реакции
19
Озбилно? Нек се пријават слободно, за пеглање облека ми е највише, со друго се снаоѓам.
Па и ти само за пеглање облека, штом ти се нудат искористи ги за се. Не ги жали
 
Член од
8 август 2018
Мислења
18
Поени од реакции
19
Познава ли некој некоја Господарка во Македонија?
Каде појдоа Господарките?
Каде изчезнаа ?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.257
Поени од реакции
78.897
dalie ovatemata zagospodraki i roboti?
 
Член од
23 септември 2019
Мислења
5
Поени од реакции
1
Јас ќе ја откријам ако јавно прозбориш за искуството со неа.
Луѓето во мк прво не прават разлика меѓу фетиш и субмасивност. Многу фетишисти се дефинираат себе како субмасивни, а не се. Разликата е јасна.
Инаку се слагам дека нема доминанти жени, садисти.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.257
Поени од реакции
78.897
Луѓето во мк прво не прават разлика меѓу фетиш и субмасивност. Многу фетишисти се дефинираат себе како субмасивни, а не се. Разликата е јасна.
Инаку се слагам дека нема доминанти жени, садисти.
Субмсивноста во сексот е вид фетиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom