Горан Пандев

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
е го дудла го дудла али ѓабе му е веќе да го дудла ;)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
71
Мирко Вучинич со асистенција до Горан Пандев :))))))))))
 
В

Вори

Гостин
Браво Гоче,уште на Словачка да им збрцаш вака едно голче и се ќе биде добро:)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Бравос за Горан Пандев и честито до сите фанови на Интернационале
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.149
Поени од реакции
8.893
Браво за Горан Пандев,и поздрав до сите фанови на Интер.
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
го бидува човекот,и во теренот и надвор од него мислм дека е скромен и поштен.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
469
Више не игра за репрезентација на Македонија.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
939
Во право е човекот,и јас не би играл да сум на негово место.Си арчи златна кариера во Интер за оваа репрезентација?
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Пишав и во фан-клуб Интер, ќе пишам и овде. 100 % го подржувам за потегов. Да се прашуваат Хари и Јонуз, би требало да плаќа за да игра, но нели срамота е најдобриот да не игра. Сите останати се со купено место во репрезентација. Златен Ристиќ на клупа седи, а играат Наумовски и остала багра. Да го молат сеа, да не се враќа !
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Дебил!Уште еднаш се потврдува дека сите играат за пари!

Добра плата има во Интер
ке го остава срцето на терен за нив а за репрезентација што и самоиот е свесен дека е потребен се откажува!

Сеа џабе што е Македонец за мене е омразен како и сите Интераши :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom