Голф 4 2.0 116кс бензин

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од No]Fear], 29 септември 2018.

 1. No]Fear]

  No]Fear]

  Член од:
  23 јули 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ја отворив оваа тема да видиме кој поседува ваков модел и како се покажани
   
 2. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  738
  Допаѓања:
  1.124
  Исто ко да праша Југо корал 45ка како се погодени а веќе исфрлени од производство се.
   
  На Macedonian97 и Awkwardless им се допаѓа ова.

Сподели преку: