Големи //( . )( . )\\ и пиво што можат да направат

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.496
Шала на страна...добри цицки!:icon_eek:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Аууууу болиглава!!! и тоа многу
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
885
хихи ... мажи :poss:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
264
све супер и цицки и све и цицки па и цицките не беа лоши...
само да ве подразочарам сиве овие се фејк...
да бе... сине одат и го купвет пивоно во истана кригла и сите имет сатој...
иту на десна рака бе еееееееј:uvo:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.496
све супер и цицки и све и цицки па и цицките не беа лоши...
само да ве подразочарам сиве овие се фејк...
да бе... сине одат и го купвет пивоно во истана кригла и сите имет сатој...
иту на десна рака бе еееееееј:uvo:
Не е така, снимени се многу сцени и избрани се тие што успеале.
 

naum-bavar4e

Баварец до гроб
Член од
16 јули 2008
Мислења
61
Поени од реакции
9
јес да е фејк, али цицките се супер:vozbud:
 

Toxic Boy

I'M MACEDONIAN!
Член од
27 јуни 2008
Мислења
215
Поени од реакции
3
абе ја прокопав низ сајтот и има многу подобри клипови али и овој не е лош. од тие шо успеав да ги видам нај добар ми беше оној it's hot. ке дадев линк ама незнам дали се дозволени такви клипови на форумов. иначе ако успеете да го најдете реакциите на луѓето се закон.:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom