Гледате Fashion TV?

Гледате Fashion TV?

  • Да

    Гласови: 68 40,0%
  • Не

    Гласови: 37 21,8%
  • Понекогаш

    Гласови: 65 38,2%

  • Вкупно гласачи
    170
Член од
9 јануари 2008
Мислења
99
Поени од реакции
1
Gledam Fashion bidejki nekoas moram.Imamo eden kafik koj se vika Fashion i samo toa se vrti na TV.Taka da sakas nejkes mora da vidis nesto so ima,so se vrti po modnive pisti.:salut:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
дааааа гледам многу често и најчесто кога сум дома и седам пред комјутер на телевизија или fashion TV или некој музички канал имам пуштено.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
No, i dont!:pos: Срцето ме фаќа кога ќе видам некоја преуба ревија кај шо сите парчиња ќе ме бендисат, и ко ќе ми текни дека никогаш нема да можам да си ги дозволам, тогаш сменвам канал.:icon_frow
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Кога сум излезена само ,и зашто обично фешн тв е пуштено у кафиќот ..и ако ми е досадно тогаш може да ми бега погледот натаму..
Инаку по дома не баш..:toe:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.573
Поени од реакции
22.358
najmnogu gledam fashion TV samo ne gledam koga ima fudbal ili nekoj dobar film
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
edinstvenata programa koja mozam da ja gledam 24 casa e world feshion a feshion tv gledam poretko. Sepak intresno e da vidis sto ima novo, sto e moden trend i da izberis sto ti se bendisuva a sto ne!!! Najmnogu mi se bendisuva visokata moda zasto ne e kic kako ovaa denesnava nasava tuku e na celo drugo nivo. Dizanerite ja pokazuvaat svojata kreativnost imaginacija koja so nekoi ednostavni potezi se pretvora vo sovrsenstvo!!
A osvem toa ima i nekoi dobri sekojdnevni kolekcii koi pomagaat vo definirane na nasiot vkus i stil!!!:pipi:eve dve kreacii od mojata omilena feshion designer Anna sui

 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Само во кафичи глеам,кога ми е досаден муабетот и женска ревија кога има!
 
Член од
22 јули 2007
Мислења
23
Поени од реакции
1
Eden period mnogu gledav ama se otkazav sto samo ke gledam kreacii za visoka klasa a nemozam da gi imam. Sega povremeno onka moze koga vrtam kanali da mi padne vo oci nesto no ne se zanasam kako porano.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Не гледам- никогаш.
Едноставно ми се одбивни анорексични девојки со тони шминка и груди на мегдан и секој момент мислиш дека ќе паднат.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Порано да.
Скоро секој ден гледав FTV,многу ме опуштаа настаните(девојките,музиката,местата) што ги пренесуваа,онака ја гледав за да ми се одмори мозокот.
Сеа не глеам телевизија,инаку би гледал пак.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
1
Па од ко ја исклучија А1 многу поќе гледам...Инаку и порано гледав, ама не 24 7! Ама супер е!:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom