Гламстик - Секс Прашања

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Omfg... Ова е врв од сите форуми/q&a и сл што сум читал.. Живи легенди...

Eве пример:

"Dali oralniot seks e kurvinsko ponashanje?

epa vaka,izlagam so eden decko veke edna godina,on saka da imame oralen seks.Dali toa znaci deka ako imame oralen seks i jas mu go lizam(izvinete na izrazot) znaci deke sum kurva?please pisete so pobrzo odgovori"

Скраја... hahahaha :)
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
хахахахах
овакво слично незнам на која страна го најдов
и некој совет и пишал

Дој мене испуши ми го што побрзо и нема да бидеш курва :pos::pos:
 

pojma_nemam

Пиво
Член од
27 јуни 2007
Мислења
288
Поени од реакции
1
Edno seks prasajneee Dobar den:)
Nadvor e belo sve,a mene me maci edno crno prasajne.
Ke ve molam za iskreni odgovori
mnogu go sakam mile kitic
dali sum turbofolkerka???!
:tapp:
 
Е

експерт

Гостин
pred nekoj den bev so licnosta sto ja sakam..i mi predlozi da imame seks,jas bidejki ne sum imala do sega odbiv no popustiv podocna.....ama problemot e sto po nekolku obidi "toj" nemozese da vleze a mi potece krv,i sega neznam sto da pravam dali da idam na ginikolog ili po 2 pat ke uspeeme i dali sum veke skinata.....pomos vi se molam :s

Анонимец - 21/12/09 @ 01:56 - ПријаваRe:dali mu se ima sluceno na nekoj nesto slicno :S
probajte vtor pat :)) sigg ke saka...:)samo bidi po opustena

zaljubena91 - 21/12/09 @ 02:33 - ПријаваRe:dali mu se ima sluceno na nekoj nesto slicno :S
Ne si skinata, himenot mn tesko se kine. Mene dechko mi mi pikna prsti i mi potece krv, no ne sum skinata, tuku samo zakinata.

Анонимец - 21/12/09 @ 11:51 - ПријаваRe:dali mu se ima sluceno na nekoj nesto slicno :S
stom ti poteklo krv ti si skinata nema potreba da odis na ginekolog za toa, probajte pak sigurno ke saka

_____________________________________________

dali ste mu go pusele na decko vi i kakvo e ?

Анонимец - 20/12/09 @ 22:48 - ПријаваRe:dali ste pusele
Da , go pravam toa redovno koga imame seks i da ti kazam pravo odlicno e :)

jebozovna - 20/12/09 @ 22:54 - ПријаваRe:dali ste pusele
Ej i ja neam puseno ednas eden me prinuduvase...ama nesakav nekako cudno mi bese..ama se nadevam deka e bas top feeling :)

Анонимец - 20/12/09 @ 23:05 - ПријаваRe:dali ste pusele
Да,супер е :)

Анонимец - 20/12/09 @ 23:07 - ПријаваRe:dali ste pusele
a neli e gadno?

Анонимец - 21/12/09 @ 01:49 - ПријаваRe:dali ste pusele
za mene e mn gadno...posebno koga ke po4ne da ispusta taa gadna te4nost...

imam probano ama nikogas poveke ne bi sakala
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Коа му кажаа за страната ми напоменаа дека има и некоја тема за некој Марче од Орце што сакале некои девојчиња да го убијат/тепаат... Добро што јас не сум тој хахахаха

Иначе на странава има поепик ствари дури и од бременоста во базен.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
letoto so nego 2 pati imavme analen sex... no po 1 mesec se skaravme... sea posle 4 meseci se smirivme toj od sekogas sakal oralen no jas ne mu dozvoliv se cuvstvuvav nepogotvena.. sea imam 16 i dokolku se smirime kako so bevme letoto sum podgotvena da go ostavam da me skini no dali posle sexot ke se poznava toa na mene i dali mislite deka toa e normalno na moite god...help me plsss

Оваа била спремен за анален, ама не е сигурно дали е спремна за орален и да се СКИНИ :))))
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Epa vakaaa...
Sabota najubav den od cela nedela :).
Stanav se spremav i otidov na plostadot bidejki dovagaa Elvir,SLtkarrrrr,Jovan,Ivan,Elena itn...
Bese mnogu ubavo iako bese mnogu ladno ama nisto.Si dojdov doma i trebase da otidam da se smuam so edno dete si pisuvavme poraki 1 mesec i konecno se smuavme znaci bese mnogu romanticno.
Me guskase ,me drzese v skut me galese po kosata no seto ova traese mnogu kratko bidejki toj trebase da odi na gosti a jas na izlavanje.Potoa otidov kaj edna moja drugarka
se spremavme i otidovme vo kaficot tamu mnogu bese ubavo bese Dimitar toj sto pobedi na Festa.
Bev do 12 i 15 nadvor si dojdov i si pisuvav so nego poraki povtorno
Mislam deka go zasakav!!!!
Toa bese mojot den! ::):):):)
(L)


:hahahaha::hahahaha::hahahaha:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Море не знев дека имале и огласи

koj e za sex so mene? koj e za sex so mene(samo za maski)imam 16god. plava kosa,visoka sum 169cm i imam golemi cicki.Koj e za sex so mene,dajte mi msn da se dogovorime.epten sum zapalena,mozeme da imame i oralen(da vi go pusam).pisete so pobrzo koj se zainteresirani.Moze da vi bide i golem a i mal.Moze da me fakate sekade po teloto,po cickite,vaginata,nozete,i se so ke vi padne na pamet.A i jas bi ve fakjala po kurot,po nozete,bi vi go drkala i pusela.Aj pisete so pobrzo oj e zainteresiran za egzoticen seks so plavusa.


:smee::smee:
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
аеаеае еееееееееееа аеееее 60 4е пр@јме????
сум заборавил колку е уствари добар филингот да си мал и глуп...
 

Rokerot

The Guitar Addict
Член од
30 април 2007
Мислења
218
Поени од реакции
20
Едно имаше, дали кондомот е во СЛУЧАЈ да сврши дечкото, па таму? :tapp:

и едно ме мрзи да барам...

Имам 14 години, и имав секс со наркоман... боже сачувај :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom