Германски навивачи се тепаа со полицијата во одбрана на македонското знаме! (ФОТО+ВИДЕО)

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.220
Поени од реакции
16.181
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.281
Поени од реакции
36.164
Али многу јадно му беше ова на другаров, во фазон "Има ли некоја курва да забавува 7 Германци за да не изгледаме како педери" само во поблага форма кажано. :)
Нека ги носи ги во фоајето на Холидеј ин. Ќе се изненади што се ќе види, можно е и познанички од Скопјево да се да се видат таму :)
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.678
Поени од реакции
5.935
Појдоа ли Комити вечерва во Солун за браќата, а не само да се фалат со нив од пред компјутер?
Ич кур да не те боли тебе дали пошле или непошле, да не треба тебе извештај да ти се поденсува.
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.500
Поени од реакции
10.006

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.500
Поени од реакции
10.006
Денес на натпреварот Шалке-Леверкузен низ целиот стадион имало македонски знамиња, не само кај УГЕ ! (навивачите на Шалке)

Погледнете ги сликите од утакмицата кликнете на "show more" :)

http://infoballsport.wix.com/tr-fotos#!bundesliga-2013-14/c10ag
 
C

Creating.

Гостин
Денес на натпреварот Шалке-Леверкузен низ целиот стадион имало македонски знамиња, не само кај УГЕ ! (навивачите на Шалке)

Погледнете ги сликите од утакмицата кликнете на "show more" :)

http://infoballsport.wix.com/tr-fotos#!bundesliga-2013-14/c10ag
Copy paste from our official forum :P
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.500
Поени од реакции
10.006
jaki batina se ovie se gleda i po bluzite sto gi nosat sto pisuva komiti na niv ahgahahahahahahahaha

Што те мачи? :) Прашај си слободно ако нешто не ти е јасно во мозочето.
Дечките успеа при забрана да влезат на стадион, нешто што не го можеа 95% од домашните навивачи, да знаеле дека се Македонци мислиш дека ќе ги пуштеле? Да не очекуваше 20 метарско знаме да извадат? :facepalm:

Гледај си ја Барселона и јачај се пред тв. :)
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom