Генерална дискусија ОИ Рио 2016

Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Мијалков ли е со знамето на Белизе? :icon_lol:


Замислуваме :icon_lol:
Па како да не знаат кога нема ниедна достојна личност по што ќе не знаат. Се симнавме на ниво на некои островски земји со по 30 000 жители. Палау, Маршалски острови имаат повеќе преставници од над.

Сите земји од Европа што излегоа во девесетите имаат по 30 преставници, а Македонија има 6. Доказ дека Македонија не мрднала од место.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Што е ова Русија бе? Нели се банирани? :cautious:

ЕДИТ: ааааа добро е коментаториве кажаа дека само атлетичарите јаделе бан.
И одма си ебаа матер кога ја спомнаа Исинбаева дека и она настрадала ради тоа а девојката 2 години е војник веќе. :facepalm:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Што е ова Русија бе? Нели се банирани? :cautious:
Не се сите.



А Исинбаева друг пат, пак нека се пењави за Путин и после да плаче на Инстаграм. И мене ми е фацка ама не може да се буни сеа, глупо е.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Не се сите.



А Исинбаева друг пат, пак нека се пењави за Путин и после да плаче на Инстаграм. И мене ми е фацка ама не може да се буни сеа, глупо е.
Зашто што е со Исинбаева? Ја ко што знам се пензионираше и стана воено лице таму.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Зашто што е со Исинбаева? Ја ко што знам се пензионираше и стана воено лице таму.
Да ама ја поддржува политиката на Путин а се буни за банот со недели веќе... На доста им пречи тоа. А се спремаше за кам бек Олимпијадава, откако се породи вежбаше али ја стопираа.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Човеков срцев напад ќе добие, видете како се тресе. Листовите не може да ги држи.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Барем од аспект на тролање и досетки сме на исто рамниште со останативе земји.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom