Врчак

Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.602
Поени од реакции
34.813
@МоралноПолитичкиНеподобен Еве Врчак го достигнал нивото на селф лов по кое чезнееш.

Владе ми го нема. :(
зоки, ја прво кога го видов видеово на врчак на вас веганите ми текна. Си викам себе си ова значи се дешава веган кога ќе станеш. Почнуваш да влагаш у не у трета, него у четврта димензија.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
263
Поени од реакции
459
зоки, ја прво кога го видов видеово на врчак на вас веганите ми текна. Си викам себе си ова значи се дешава веган кога ќе станеш. Почнуваш да влагаш у не у трета, него у четврта димензија.
Ne ronche, ova se deshava koga posle shamanskiot ritual ne se vrakjash u ovaa dimenzija potpolno i egzistirash na dvete mesta odednash sho znaci deka Vrchak lapal ajuaska ne kaj originalen shaman i ova nek vi e pouka da ne se zaletuvate kaj e evtino tuku da mi se javite ko kje sakate da probate.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.602
Поени од реакции
34.813
Ne ronche, ova se deshava koga posle shamanskiot ritual ne se vrakjash u ovaa dimenzija potpolno i egzistirash na dvete mesta odednash sho znaci deka Vrchak lapal ajuaska ne kaj originalen shaman i ova nek vi e pouka da ne se zaletuvate kaj e evtino tuku da mi se javite ko kje sakate da probate.
@Darling имај на ум ова кога ќе посакаш четврта димензија да ти се отвори. Не секоја ајуаска е добра, некоја може лош трип да биде и да почнеш тик ток видеа да правиш.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
263
Поени од реакции
459
@Darling имај на ум ова кога ќе посакаш четврта димензија да ти се отвори. Не секоја ајуаска е добра, некоја може лош трип да биде и да почнеш тик ток видеа да правиш.
Kaj mene e Pejote ritualot ali na Darling ne i treba, vika deka e spremna da vladee so nas.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.040
Поени од реакции
26.792
Vrcak ko Britney Spears
Автоматски споено мислење:

@Darling имај на ум ова кога ќе посакаш четврта димензија да ти се отвори. Не секоја ајуаска е добра, некоја може лош трип да биде и да почнеш тик ток видеа да правиш.
Ova ne e od ajahuaska, nego od vodata od cesma od Los Angeles kaj sho bil
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2020
Мислења
793
Поени од реакции
1.807
@Coca Cola

Вака треба да го ставиш видеото, да се види добро за каква личност се пишува овде.
Да, дечкото е скроз пореметен, ни Бардовци не му е помогнало...очигледно.

Се прашувам зошто jа исклучил можноста да се коментира на неговите видеа...

 
Член од
17 септември 2022
Мислења
263
Поени од реакции
459
Ja pa gledam dosta paraleli so Kanje.... i nego neli go zatvorija malko u bardovci, i on se prosvetli i crkva si napravi.... znaci Rade moze da se kandidira na sledni predsednicki izbori.... i ja posle tooolku vreme kje otidam da glasam.
 

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.232
Поени од реакции
8.266
Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.602
Поени од реакции
34.813
за ти да прашаш :icon_lol: па и слајд шоу направила. Врчак бугарски агент:pos: Можеш и една дисекција ако сакаш да направиш на целото видео од 2 саати.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.226
Поени од реакции
32.080
...текстописец да не го знае македонскиот јазик тоа е голем хендикеп, тоа така ми падна во очи, па уште грешки во „животинчња“ голтнато една буква, а се рекламира, аман :boksix:

Screenshot 12-22-2022 22.16.12.png
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
14.629
Поени од реакции
32.023
...текстописец да не го знае македонскиот јазик тоа е голем хендикеп, тоа така ми падна во очи, па уште грешки во „животинчња“ голтнато една буква, а се рекламира, аман :boksix:

Прегледај го приврзокот 359821
Напротив, ова е предност!

Еве дел од великаните што те побиваат дека е тоа хендикеп:
1671847224308.png 1671847311850.png 1671847425691.png 1671847527052.png 1671847547829.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom