Врчак

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
mi treba pomos kade mozam da go najdam CD-to od Vrcak,prasav vo jugoton go nema,ili pak nekoj da ne go ima da mu go kupam
Поголема е веројатноста да најдеш временска машина со која би се вратила назад во 2000-та и би купила Тин шема, со која би го добила и CD-то.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
754
Поени од реакции
1.031
на битпазар на тезгите што продаваат цд-а.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Кое цеде? Јас го имам „Во твоето срце“ :D

На пазарче или слични места кај што има цедиња вака по тезги сигурно се наоѓа :)
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
3
Поени од реакции
2
Кое цеде? Јас го имам „Во твоето срце“ :D

На пазарче или слични места кај што има цедиња вака по тезги сигурно се наоѓа :)
Ke proveram ama neznam dali go ima ako voopsto go nema vo jugoton takvi mesta,da ti go kupam
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.230
Поени од реакции
39.978
Може Врчак да го исконтактираш на фб, па може ќе ти прати едно. Од кога поп го згази со мерцедес џип тргна по верата, и од клошар тука таму стана милионер, ѕвер за жени е, се прави салата и од попската плата он си изгради палата.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.750
Поени од реакции
9.876
Поголема е веројатноста да најдеш временска машина со која би се вратила назад во 2000-та и би купила Тин шема, со која би го добила и CD-то.
Тин Шема :place:
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
4.454
Се сеќавам дека го видов во купиштата цедиња кај мајка ми. Ако го најдам викендов гратис ќе ти го дадам
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Youtube-youtubetomp3-copy, paste,convert-burn on cd.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.230
Поени од реакции
39.978
Врчак со најава за камбек:vozbud:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom