Врска ученик професорка

Член од
26 август 2013
Мислења
212
Поени од реакции
238
Проблеми секако може да има ама кај нас ретко кој се замара. Генералниот секратар Рашковски и беше ассистент на сегашната негова жена.
Пред 10тина години во Струмица во таканареченото "каубојско" училиште имаше случај каде ученик беше во врска со професорка. Одлуката на наставнички совет беше или оставка или раскинување. Професорката си даде оставка и отиде да предава во друго училиште а врската си опстана.
Зоре ли се викаше професорката? А типот нели беше Филип шо учеше сообраќајно...?
 

ahil

м-р
Член од
11 јули 2005
Мислења
628
Поени од реакции
618
Не знам не сум од Струмица, ама знам дека после извесно време раскинаа...Тој Филип имаше камиони во тоа време. Сега не знам ништо за нив
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Таман сте, опни и го таму, само гледај да биде дискретно и не се фали наоколку, да не и правиш проблеми
Ако го опнувал, а не се пофалил зошто да го опнувал на прво место?

Во биологијата е програмирано девојките да бараат заштита од постар партнер,.
Со твоите 18 години ти си за нејзе само еден обичен мрсулкo (колку и да го мислиш спротивното).
Ако имаш секс со нејзе првин ќе и нанесеш штета на нејзината репутација, второ емотивно девојката ќе те оштети.
Нема да сака да биде со тебе, ќе те искористи.

Како машко си создаден да патиш.
Навикни се, тоа е животот.
Одново и наново ќе се заљубуваш во некоја дали во нејзините усни, кожа, мирис на коса, цицки, гз.. ќе ти стане навика да голташ горчина која произлегува од фактот дека нема да ја ебеш секоја една која ќе ти се присака.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.627
Многу товар им ставате на децата, после тоа си има и последици. Генерално ние сме некултурна и невоспитана нација, не знам од каде вакви восклици на морал. Не да кршам филм, чисто се сомневам дека професорица би сакала да ризикува работа и "кариера" поради едно пубертетско куре, али дај опуштете го детето нека прави што сака, ионака сам ќе сноси одговорност и последици за неговите постапки.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Застани ја некој ден и прашај ја дали сака на вечерче да ја носиш некаде. Ако рече да, сака да и го рокниш 100%, слушај ме :zver:
Она ќе сака со BMW да ја носи во Џино и таму да јаде кватро формаџи, а после тоа да одат во продавница да и купи чанта или штикли.

А овој дека е со точак, невозможно е тоа. :pos:

Ама јебига, малиов се возбудил. Пубертетот му закаснил.
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
начукај и го ич кур да не те боли али не сањај за љубов, само за начукуење до балчак
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
лоши филмови деца... лоши

ама по шо знаиш, може и она си сака млад мевце
 
Член од
5 септември 2017
Мислења
41
Поени од реакции
28
мали многу порничи гледаш тоа е лошо за здравјето
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Дали е според вас возможна љубов меѓу ученик и професорка. Оваа учебна година у школо дојде млада професорка уште од прв ден се заљубив во неа овие три месеци успеав да се зближам со неа се почесто мислам дека и она осеќа нешто према мене пошто за време на часовите и одморите погледите ни се сретнуваат и како случајно стално се смешка дали вие би подржале ваква врска и што мислите за тоа
Машко, шо напрај?? Ја клецна или уште чекаш?
 
Член од
21 мај 2018
Мислења
7
Поени од реакции
2
Средношколка сум, имам 17 години и сум заљубена во мојот професор, кој има 48 години, но многу е убав и згоден, тие што не го познаваат ви рекле дека има 38. Погледите често ни се сретнуваат и често гледаме еден во друг некое време, и тогаш ми се насмевнува и изгледаме како заљубен пар. Постојано мислам на него, го посакувам на било каков начин, сакам барем да се 'смувам' со него. Знам дека не треба да помислувам ништо со него бидејќи ми е професор но не можам.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Средношколка сум, имам 17 години и сум заљубена во мојот професор, кој има 48 години, но многу е убав и згоден, тие што не го познаваат ви рекле дека има 38. Погледите често ни се сретнуваат и често гледаме еден во друг некое време, и тогаш ми се насмевнува и изгледаме како заљубен пар. Постојано мислам на него, го посакувам на било каков начин, сакам барем да се 'смувам' со него. Знам дека не треба да помислувам ништо со него бидејќи ми е професор но не можам.
А кој тоа ти рекол дека не треба? Од секогаш имало мување професори/ки со ученички/ци. Неси ни прва ни последна. Денеска е барем полесно со интгернето. Сигурно му го знаеш фејсбуко. Пиши му го истото воа шо и тука и 90 % завршена работа. Останатите 10 се на него и готово. Ич да не се мислеш. Go for him (y)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Средношколка сум, имам 17 години и сум заљубена во мојот професор, кој има 48 години, но многу е убав и згоден, тие што не го познаваат ви рекле дека има 38. Погледите често ни се сретнуваат и често гледаме еден во друг некое време, и тогаш ми се насмевнува и изгледаме како заљубен пар. Постојано мислам на него, го посакувам на било каков начин, сакам барем да се 'смувам' со него. Знам дека не треба да помислувам ништо со него бидејќи ми е професор но не можам.
Ќе го фатат, ќе го осудат за нешто и то је то. Ќе му завршиш работа да го избркаат од школото.

Не се заебавајте деца, одете си со ваша возраст.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom