Времетраење на сексот

Член од
23 март 2011
Мислења
1.032
Поени од реакции
945
Менувај пози, диши длабоко дури си камен тврд. Предиграта ќе ти помогне да ја оладиш малку, мисли на друга дури ја работиш. И така.
Е сега ако е нешто здравствено да ти се дешава ептен скоро и ептен често можеби е здравствен проблем со простста и треба да посетиш психолог т.е. Уролог ама искрено

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
мисли на друга дури ја работиш. И така.
Ние па шо сме по 100 години со некој, мислиме на друга за да свршиме...ете гледаш формулата била иста само кој како ќе ја сфати.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Ние па шо сме по 100 години со некој, мислиме на друга за да свршиме...ете гледаш формулата била иста само кој како ќе ја сфати.
Абе па смени ја, чим дошло до тоа да мислиш на друга додека ја општиш, мењај.
 
Член од
24 мај 2021
Мислења
27
Поени од реакции
57
Без 45 минути од кои 25мин.предигра и 20мин. активен секс не рачунам за квалитетен секс.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Многу порничи глеање не е на арно. Се клокотат 50 минути, си мислиш нешто ти фалит тебе пошо за 10, 15 или 20 минути свршвиш. Се си е ок, не се замарај. Еве јас машко сум, замарање ми е ако е долг сексот. Јака предигра имај, спреми ја за ко ќе веќе почните да се ебите, брзо да свршит таа,биди дарежлив, трпелив, лижи ја капка да не паднит настрана и се ќе е ок.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Многу порничи глеање не е на арно. Се клокотат 50 минути, си мислиш нешто ти фалит тебе пошо за 10, 15 или 20 минути свршвиш. Се си е ок, не се замарај. Еве јас машко сум, замарање ми е ако е долг сексот. Јака предигра имај, спреми ја за ко ќе веќе почните да се ебите, брзо да свршит таа,биди дарежлив, трпелив, лижи ја капка да не паднит настрана и се ќе е ок.
De be ne gresite dusa, ne go spijonirajte detto, grevota e. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom