Времетраење на сексот

Член од
12 мај 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Имам проблем кој што не знам дали е загрижувачки или не.. па решив да ја отворам темава за да добијам ваше мислење.

Пред некој период кога имав секс издржував од 30 мин па до 2 саати и нема да лажам бев горд со оглед на тоа дека мои другари ми кажувале дека издржувале многу пократко од тоа. Сега сум во врска и не можам да издржам ни приближно до тоа, премногу кратко трае брзо свршувам, правев муабет со девојка ми околу тоа и таа рече дека воопшто не е проблем тоа не и пречи, подолго време сме заедно, но сакам да и овозможам добар секс затоа собрав храбрости и пишав за ова, секако дека она не останува со празни раце и она свршува но тоа го правам со јазик и прсти. Па ме интересира дали некако можам да го средам овој проблем, дали некој се сретнал со истава ситуација и доколку да, како ја решил. Секое мислење е добродојдено :))
 
Член од
26 декември 2020
Мислења
182
Поени од реакции
264
Имам проблем кој што не знам дали е загрижувачки или не.. па решив да ја отворам темава за да добијам ваше мислење.

Пред некој период кога имав секс издржував од 30 мин па до 2 саати и нема да лажам бев горд со оглед на тоа дека мои другари ми кажувале дека издржувале многу пократко од тоа. Сега сум во врска и не можам да издржам ни приближно до тоа, премногу кратко трае брзо свршувам, правев муабет со девојка ми околу тоа и таа рече дека воопшто не е проблем тоа не и пречи, подолго време сме заедно, но сакам да и овозможам добар секс затоа собрав храбрости и пишав за ова, секако дека она не останува со празни раце и она свршува но тоа го правам со јазик и прсти. Па ме интересира дали некако можам да го средам овој проблем, дали некој се сретнал со истава ситуација и доколку да, како ја решил. Секое мислење е добродојдено :))
Samo praksa sine moj mene rekord mi e 5 saata
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Имам проблем кој што не знам дали е загрижувачки или не.. па решив да ја отворам темава за да добијам ваше мислење.

Пред некој период кога имав секс издржував од 30 мин па до 2 саати и нема да лажам бев горд со оглед на тоа дека мои другари ми кажувале дека издржувале многу пократко од тоа. Сега сум во врска и не можам да издржам ни приближно до тоа, премногу кратко трае брзо свршувам, правев муабет со девојка ми околу тоа и таа рече дека воопшто не е проблем тоа не и пречи, подолго време сме заедно, но сакам да и овозможам добар секс затоа собрав храбрости и пишав за ова, секако дека она не останува со празни раце и она свршува но тоа го правам со јазик и прсти. Па ме интересира дали некако можам да го средам овој проблем, дали некој се сретнал со истава ситуација и доколку да, како ја решил. Секое мислење е добродојдено :))
Заљубен си. Тоа е заебано. Ќе почне да ѝ пречи.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.862
Поени од реакции
34.905
Имам проблем кој што не знам дали е загрижувачки или не.. па решив да ја отворам темава за да добијам ваше мислење.

Пред некој период кога имав секс издржував од 30 мин па до 2 саати и нема да лажам бев горд со оглед на тоа дека мои другари ми кажувале дека издржувале многу пократко од тоа. Сега сум во врска и не можам да издржам ни приближно до тоа, премногу кратко трае брзо свршувам, правев муабет со девојка ми околу тоа и таа рече дека воопшто не е проблем тоа не и пречи, подолго време сме заедно, но сакам да и овозможам добар секс затоа собрав храбрости и пишав за ова, секако дека она не останува со празни раце и она свршува но тоа го правам со јазик и прсти. Па ме интересира дали некако можам да го средам овој проблем, дали некој се сретнал со истава ситуација и доколку да, како ја решил. Секое мислење е добродојдено :))
Шо 2 саати, само пенетрација? Кој си ти бе бато, генетски супериорно модифициран клон од Роко Сифреди?

Чудно за толку искусен дупач да незнаеш дека алкохолот помага за да не свршиш брзо. А ако веќе си запнал да и бушиш утроба 2 саати земи од тие кондомите со лубрикант, али џабе ти ништо нема да осеќаш само неа ќе и е убаво.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.963
Абе ај не зафркавај,па и Џејсон Момоа два саати да е врз мене ќе ми скурчи.
Pa dobro sega, ke smenite pozicija, ti ke odis gore, pa pucenkata, pa malce na strana, pa vaka pa taka. Ne mora celo vreme toj gore da bidi i da raboti, a ti si legnala na grb, dremi i uzivaj :sneaky:.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.517
Поени од реакции
9.412
Pa dobro sega, ke smenite pozicija, ti ke odis gore, pa pucenkata, pa malce na strana, pa vaka pa taka. Ne mora celo vreme toj gore da bidi i da raboti, a ti si legnala na grb, dremi i uzivaj :sneaky:.
...и како кокошка на ражањ да се вртам, два саати е многу:toe:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Zemi si madzun rokash 5 saata kako asparuh... podetalno za ova kje ti objasni @Bodhidharma ... no se razbira prvo vidi shto ima Lusi da kaze....

Прегледај го приврзокот 295052
Има една ефтина камагра шошнцине на инста ја шиткаат, пола доза демек 50 мг у комбинација со лажица ипол маџун(овој), ектракт од јохимбе и уште по некој микронутриент, па што даде господ :LOL:
Гарантирам дека ако му треба за првиот пат 15 мин отприлика, за втор пат и тоа после 5 мин. ќе му треба бајаги повеќе(време) за да сврши.
Може да појача маџун ама ќе почне на индиго видот да му оди :LOL:
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
До батето заљубено. Дел Бој арно ти кажа. Под алкохол возбудата е послаба и повеќе издржуваш.
Џабе ти два саата се потеш коа нишо не осеќаш. Колку побрзо толку е поинтензивно уживањето.
Арно ти кажало чупето дека е и тамн. Ако се трудеш само ќе ја утнеш работта.
Какви маџуни какви бакрачи. Од пола саат немаш потреба повеќе да се потеш. Туку треба да раскрстеш нешо у себе! Сакаш секс или боди билдинг?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom