Во тек е полициска акција во Сарај, запленет кокаин

Член од
25 декември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
126
Пак се врати бе ти, предизборна еуфорија, а :D
Хаха шала на страна, повеќе ти одговара за темава да имаш аватар од ликот на Џони Џанак него на Зоран :icon_mrgr:
Ne be, interesni mi se nekoi likovi sto se nadevaat deka novata garnitura magicno bi ja podobrila situacijata vo drzavata.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.124
Поени од реакции
8.994
Непозната бела прашкаста материја-кокаин.Ова го изјави техничкиот министер за внатрешни работи на прес и жив остана
Можи кокаинот се дели на познат и непознат, од кај знајш :icon_lol:
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
5.228
Поени од реакции
10.615
Кога другите влечеле линии и ебеле,овој пасел овци.Нормално дека не му е познато,ама затоа се учленил у партија и ете го министер.Ке научи на стари години,само на наш грб
 

Saber Rider

Модератор
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.668
Поени од реакции
45.052
Отиде спонзорот на СДС, залихите на Шеваљ и Оки ... Она што се знаеше 3 години уназад Чулев успеа да го среди за неполн месец. Браво !!!!
Другар ти Наке отишол да баци рака во Крушопек, да се извини за акцијата. Од страна им наложиле, не сакал он :(
 
Член од
25 март 2012
Мислења
5.907
Поени од реакции
2.260
Не е првпат македонската држава да уништува меѓународни истраги против дрога. Или е наивност или намерно.
 

Стев

Word Bearer
Член од
19 декември 2019
Мислења
480
Поени од реакции
456
Меѓународна истрага, или меѓународна нарко група?
Во наш случај , некако двете...
 

ahil

м-р
Член од
11 јули 2005
Мислења
442
Поени од реакции
352
По овој пост убаво се гледа дека најголемиот дел од кокаионот (повеќе од 1 тон) е изваден во Италија. Остатокот е пуштен, за да видат кај кој ќе оди во МК и во БиХ. Малку ми е нејасен делот, дека имало 4 камиони за Македонија и 2 за Босна. Кај нас само тоа црвеното Ивеко го прикажаа, каде се другите камиони?

 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
28.600
Поени од реакции
35.458
Другар ти Наке отишол да баци рака во Крушопек, да се извини за акцијата. Од страна им наложиле, не сакал он :(
sakat samo da im stetat na albancite ama nema veke taka nemoze vise milosevic politika
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.593
Поени од реакции
13.644
Другар ти Наке отишол да баци рака во Крушопек, да се извини за акцијата. Од страна им наложиле, не сакал он :(
Криза за бело у скопје и одма го.на да се јадело на форум. Не се секирај ќе ви пуштат друг камион нема да останете без бело, еб.ве тоа правосмукалките.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
8.512
Поени од реакции
8.931
Не е првпат македонската држава да уништува меѓународни истраги против дрога. Или е наивност или намерно.
Намерно е.
Туку кј виде дека е уништена и оваа?
 
На врв Bottom