Во последно време имам проблеми со...

Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
тешко е браќа, сите се снаоѓаме некако како да поминеме во животот полесно.... тоа е, нема пари нема леб, фамилија гладува... ова владата субвенции даваат ама некако нас не подзаборавија... тоа е напатени сме ене ондека градат споменици важно, доаѓаат туристи.. тие носат болести птичји грип козји грип и после одиме по болници, таму едвај не примаат луѓево сите болни нема место во болниците... па како да има место туристи не разболеа треба да не примаме никој во државава да си бидеме сами... како форевер алоун што прават ова нели меме а интернетов ни ја расипа младинава и сега сите кај си на фејс те нема кафица нешто чек ин слика се озрачија децава и еве ги сите носат сега очила не гледаат вчера едно дете во мене право трас и ми го бутна лаптопот па се скрши и го носев на сервис во АМЦ таму го чекам сеа сервис споро оди ама и они што да прават...
да ми је мозак твој да одморим :ROFLMAO:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Одговорите ти се со црвено...
изборот на смајли кога користам сарказам/иронија/сеирџиско смајли. Не треба ништо да избираш ти и онака си таква по природа, но сепак и како таква си неинтересна :)
Никако не можам да се одлучам кое е посоодветно:
  • :LOL: - ти дошло од смеа да си мочнеш
  • :icon_lol: - иронија
Помош. .......... печатна грешка, зборот ,,Помош'' во овој случај треба да заврши со извичник, а не со точка........ бре, после nesscafe бил само за потсмев...
Што мислите вие? Моментално ништо.
Кое смајли го користите кога пишувате такви постови? ;);):(:mad::confused::cool::P:D:eek::oops::rolleyes::noze::cautious::cenzura::coffee::place:o_O:giggle::LOL::love::notworthy::ROFLMAO::sick::sleep::sneaky:(n)(y):unsure::X3::pos::tapp::icon_lol::vozbud::pipi::cuc::icon_mrgr::вонзем::гомце::нинџ::гик::свиркам::facepalm:, но воглавно го користам :)
Кое смајли повеќе ве исполнува?;):)

Он топик: :icon_lol: ти е подобар избор за искажување иронија/сарказам.... :)
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Мене ми се моча, не знам дали да станам сега или покасно?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Потценета тема.
тешко е браќа, сите се снаоѓаме некако како да поминеме во животот полесно.... тоа е, нема пари нема леб, фамилија гладува... ова владата субвенции даваат ама некако нас не подзаборавија... тоа е напатени сме ене ондека градат споменици важно, доаѓаат туристи.. тие носат болести птичји грип козји грип и после одиме по болници, таму едвај не примаат луѓево сите болни нема место во болниците... па како да има место туристи не разболеа треба да не примаме никој во државава да си бидеме сами... како форевер алоун што прават ова нели меме а интернетов ни ја расипа младинава и сега сите кај си на фејс те нема кафица нешто чек ин слика се озрачија децава и еве ги сите носат сега очила не гледаат вчера едно дете во мене право трас и ми го бутна лаптопот па се скрши и го носев на сервис во АМЦ таму го чекам сеа сервис споро оди ама и они што да прават...
Славица што се јавува кај Роберт на Канал 5 гомна да јаде!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom