Во последно време имам проблеми со...

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
изборот на смајли кога користам сарказам/иронија/сеирџиско смајли.
Никако не можам да се одлучам кое е посоодветно:
  • :LOL:
  • :icon_lol:
Помош.
Што мислите вие? Кое смајли го користите кога пишувате такви постови? Кое смајли повеќе ве исполнува?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
изборот на смајли кога користам сарказам/иронија/сеирџиско смајли.
Никако не можам да се одлучам кое е посоодветно:
  • :LOL:
  • :icon_lol:
Помош.
Што мислите вие? Кое смајли го користите кога пишувате такви постови? Кое смајли повеќе ве исполнува?
url-17.gif
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.545
Види вака, ја у принцип не користам иронија/сарказам/сеир/лабело.

Ти Анон во последно време многуи се двоумиш, или не? Ај размисли.Ставро прашај го у пепе, или Карла Суарез Наваро.
А за испунуење, ме испунуе превртеново смајли :ROFLMAO:. Некако ме ваља во бесвест, ме фасцинира пеер.
Игнонирај ги фациве што ти праат фејспалм, тоа не се вистински пријатели.Вистинскиот пријател се мучи да ти пише литературно, затоа што не му го разбираш дијалектот.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Проблемите да ти ги имам...памето да ти го немам :icon_lol::LOL:
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Јас пак имам проблем со боксериците нон стоп ме стегаат и тулето ми е надрвено.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
кои проблеми ги имаш ти,свака част :facepalm:
Проблемите да ти ги имам...памето да ти го немам :icon_lol::LOL:
тешко е браќа, сите се снаоѓаме некако како да поминеме во животот полесно.... тоа е, нема пари нема леб, фамилија гладува... ова владата субвенции даваат ама некако нас не подзаборавија... тоа е напатени сме ене ондека градат споменици важно, доаѓаат туристи.. тие носат болести птичји грип козји грип и после одиме по болници, таму едвај не примаат луѓево сите болни нема место во болниците... па како да има место туристи не разболеа треба да не примаме никој во државава да си бидеме сами... како форевер алоун што прават ова нели меме а интернетов ни ја расипа младинава и сега сите кај си на фејс те нема кафица нешто чек ин слика се озрачија децава и еве ги сите носат сега очила не гледаат вчера едно дете во мене право трас и ми го бутна лаптопот па се скрши и го носев на сервис во АМЦ таму го чекам сеа сервис споро оди ама и они што да прават...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom