Во која игра сте цар?

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.287
у пичку матер, изглеа сум у тетрис цар, а и у MEMMOIR 44
 
T

Torchyrus

Гостин
World of Warcraft додека играв...
Доминација максимална во PvP.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.499
Поени од реакции
80.578
Без гледање можам да ја свртам, со сите отворени тајни. Двете верзии ги имам од играва, едната оргиналната, и другата бета верзија позната како златната Duke Nukem. Еднаш или двапати годишно и се навраќам колку да утепам време.

Најбоља игра ever :cool:

 
  • Хаха
Reactions: wot

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.463
Цар не сум ама сум 314ти ранк и супер тимски играч во BF V.
Aко игра некој тука нека ме адне на ориџин.
MarquessMK ми е јузерот.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
22 ноември 2021
Мислења
41
Поени од реакции
63
фифа и пес. И двете. Би се кладел и на мене дури. Би сакал да играм со она детено од 13 години шо имаше скор 423-1, така нешо.. Мислам дека јас ќе бидам вториот што ќе победам лудото дете шо нанижа над 400 победи. Така беше нешто, не ме фаќајте за збор, ама мислам дека беа над 400 победи, така нешо.
Автоматски споено мислење:


15 godini, nad 500 pobedi... taka piset tuka. :D
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Hitman Blood Money до најситен детал ги имав научено сите мисии, по неколку начини на поминување напамет извежбани со тајминг со се, сите гличови итн, дека немав интернет дома порано до кај 2009 година и играва си ја играв 2 години по 5-6 часа дневно.

Gta San Andreas исто можам да кажам, напамет ги знам уште повеќето локации каде се графитите и школките иако ја немам 5 години можеби пуштено.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.287
Помината 100%, сите екрани ископани, сите треви исечени, сите срца, школки најдени и буквално све што може да се направи во играва.


Sea Fox (Atari 800 XE)


Игравме ја, брат ми и еден другар. По еден живот секој.
Еднаш ја играв саат и пол и не личеше никако дека ќе го изгубам тој еден живот, па почнаа да ме молат да прекинам и они да играле.
Тоа заврши така што додека сеуште го играв тој еден живот, диктирав договор кој они мораа да го потпишат и у кој официјално ќе стои дека сум универзален господар на играта, на кој со посебни почести ќе треба да му се обраќаат у наредните недела дена (и некои други "ситници"). Све заверено и потпишано од двајцата, па прекинав.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.525
Поени од реакции
26.014
Steel Division 2
Ги поминав сите кампањи за една недела :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom