Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

Лаик

Синаит
Член од
4 август 2018
Мислења
808
Поени од реакции
2.157
Ти ја мислиш дека е љубовта на твојот живот,а таа испадна едноклеточна тетовирана кучка најобична...:kafence:
 

Флеш

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
7.895
Поени од реакции
7.943
Red John samo da te predupredam: uste ednash vakov ispad i ke ti gi objavam javno site razgovori i sliki.
Дај не се понижувај жити се . Самата се глупираш . Не биди идиот . АМАН .....
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
3.667
Поени од реакции
14.695
Пукај @DenaM ..пукај...да ги видиме дебилните моабети на дебилите.:kafence:
Не сфаќам како може да постои толку злобно створење како тебе. Ама мизери лавс компани па сакаш и неа да ја исквариш и да ја спуштиш на твое ниво, нека ти стои на чест.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.888
Поени од реакции
7.782
Не сфаќам како може да постои толку злобно створење како тебе. Ама мизери лавс компани па сакаш и неа да ја исквариш и да ја спуштиш на твое ниво, нека ти стои на чест.
Od kade li izvira toj tvoj vodopad na zloba kon mene, bidejki so nisto ne sum te predizvikala, nitu spomnala, nitu navredila???
Nekoj e mnooooogu zloben, ama ne sum jas taa.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom