Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
С

Сатори

Гостин
Комплетна капитулација на калапите и шемите во оганот.
Обидите станаа очајно силни, а јас на крајот од денот пак си легнав со розовото суштество.
Ха! :)
Ми фалиш.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Незнаеш колку ми е мило што те изненадив..Се надевам дека ти значеше барем малце поклонот. И иако сега се е различно...јас и ти сме различни...моите чувства уште се исти...Уште повеќе ми е мило што поклонот ти стигнал баш на денот кога пред точно една година стапивме прв пат во контакт. Во срце си ми мило...а од срце не се бришат личности така лесно. И никој ама НИКОЈ неможе да го смени тоа...
Си ветив дека ова е последното нешто што го правам за тебе. Ќе си се држам на зборот иако е тоа нешто што најмалце го сакам....Но знам дека така е најдобро..Ти ја посакувам целата среќа на светов...И искрено се надевам дека ќе најдеш некоја која ќе те направи среќен и ќе те сака барем приближно толку колку што те сакав јас...:smir:
Никогаш нема да те заборавам тебе и најубавите моменти поминати заедно...Може судбината некогаш пак ќе ни ги спои патиштата и тогаш ќе биде поразлично од сега...Може тогаш ќе бидеме среќни подолго време и ништо нема да може да не раздвои...А сега не ми останува ништо друго освен да ти кажам ЗБОГУМ!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
I adore every single milisecond of every moment spent with you darling...
And i am so madly in love with you,i wanna hold on to you forever...:back:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Ти си најубавото и најмилото девојче што некогаш сум го запознал. Од кога те видов, не можам да престанам да мислам на тебе !

Те сакам, и едвај чекам да те видам утре!

:back:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Да патиш сакам !

И толку имам само да ти кажам зошто ме извади од такт, не заслужуваш ни името да ти го спомнам...

ТИ ЗЛАТО МОЕ НЕ СИ ВРЕДЕН ДА МЕ ИМАШ, НЕ МЕ ЗАСЛУЖУВАШ!!

Од мене веке толку, најди си некоја со памет ко твојот....извини ке мора да биде ембрион за да размислува како тебе....
 
Член од
28 август 2008
Мислења
189
Поени од реакции
5
мило,секојден ми е се поубаво и поубаво..денеска беше посебен ден..мило ми е шо мисијата ми успеа:pos2: и мило ми е шо беше тооолку среќен!!
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Сакам да ти кажам дека да се прашувам јас работите не би биле вакви како што се сега. Но, јеби га, тоа ти е живот
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Си се сакам кога сум во ваква состојба. Уфф колку ми фалешѓе периодов.

А, тиии... Аххх шо ти мислам, не сакаш да знаешш :kesa:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.350
Поени од реакции
25.009
Regret about the things you never did in your life...
cause if you didn't take the moment in the right time, you can't imagine what you have left behind !
 
U

UnholY

Гостин
Леееле, воа беше електрошок, најсериозно :pos:
Абе срценце, оти правиш вакви типично тинејџерско аргентиски филмови произлезени од сериите од типот на Млади Бунтовници :pos:

ТЕ САКАМ НАЈ НАЈ НАЈМНОГУ и отсега и ја ќе асптинирам од компјутеров, пошто стварно си хиперболизатор тежок :back:

UnholY:wub:Black Rose
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
moram da ti kazam deka msn-to mi e sjebano, aj utre od rabota ke se cueme bejb ;)v-petok so ana ideme na tripanje ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom