Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Ме нервираш, од такт ме вадиш, ама ја памтам се и враќам со иста мера ко бандера да знаеш.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Те сакам многу!!!!Досега немам никој засакано како со те имам тебе!!!Незнам што ми е:wub: :wub: :wub:
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
не знам зошто го направив тоа во среда,ни најмалку не сакав да те повредам...
те сакам :wub:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Ок е Златце Додека мислев на иднината заборавив на лошото минато ама си ја заебав сегашноста ништо страшно ке преживеам

Те сакам
 
С

Сатори

Гостин
Дека ми е жал дека тато те згази со колата...извини
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
сигурна сум дека ќе преживееш..у суштина не беше ништо страшно
 
С

Сатори

Гостин
Глупава сум, извини, те сакам, ако знам да бидам кучка
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Радуј се много сам те волео, радуј се нисам те преболео :tapp: ... Питају му питају око моје ко сад љуби руке твоје, питају ме питају мила где си ја им кажем сречна јеси :wink:
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Samo da ti kazam deka mnogi mi e milo sto go slusnav tie zborovi. I da ti kazam da ne se sekiras ic....
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
samo sto te slusnav i mnogu mi nedostigas...no sepak nemozam da dojdam do kaj tebe...a mnogu bi sakala samo ednas da te gusnam silno
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Те сакам,ти раскинав!
Ти реков пробај со некоја друга можеби ќе сватиш дека не сум јас за тебе,а самата помисла друга да биде со тебе ме убива!
Не пробувај да ме сватиш зашто ни јас неможам да се разберам себе си!
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Чисто и едноставно: тука сум.
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Само продолжи така, супер ти оди, гледам успевам да привлечам внимание, и на крај лесно ќе можам да си го спроведам мојот план:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom