Во врска со здружение на граѓани

S

SpaceTraveler

Гостин
Се снашол и без мене. Само некако ми е тешко сега, да не се расипе пријателството. Сепак (ќе) си имав работа со долгата рака на вемерото, а не сакам. Фала ти во секој случај.
Нема шо да се расипе пријателството. И мене некој сакаше да ми прави нешто со сметки и такви документи, да сум плател нешто па после да ме исплатува тој... бла бла бла, му реков брат имам доста проблеми со лична документација, средувам документи за школо не ми требаат други компликации. Да ти треба дрва да ти цепам ок, да ти треба ајвар да ти правам ок, ама такви работи сериозни нема потреба. :)
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.306
Нема шо да се расипе пријателството. И мене некој сакаше да ми прави нешто со сметки и такви документи, да сум плател нешто па после да ме исплатува тој... бла бла бла, му реков брат имам доста проблеми со лична документација, средувам документи за школо не ми требаат други компликации. Да ти треба дрва да ти цепам ок, да ти треба ајвар да ти правам ок, ама такви работи сериозни нема потреба. :)
А бе да сум јас на местото на другарчево, нема да се налутам, ама некогаш се соменвам во луѓето, не знам зашто. :)
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
Нема шо да се расипе пријателството. И мене некој сакаше да ми прави нешто со сметки и такви документи, да сум плател нешто па после да ме исплатува тој... бла бла бла, му реков брат имам доста проблеми со лична документација, средувам документи за школо не ми требаат други компликации. Да ти треба дрва да ти цепам ок, да ти треба ајвар да ти правам ок, ама такви работи сериозни нема потреба. :)
Да не си заинтересиран за жирант да ми бидеш?

Sent from my EVA using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom