Војната на патиштата

Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Со вакви стручњаци на кои крив им е радарот, полицаецот и државата што возат брзо, долго време ќе немам проблем за да ја исполнам "нормата":sekc:
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.858
Многу филмови гледаш мали
Автоматски споено мислење:


Ако ти мислиш така не се сите како тебе јебига
Кога ќе помислам дека имам мака (а имам) ми текнува дека постојат битија со кои животот си поиграл до таа мера да бидат цајкани и веднаш ми станува некако полесно. :)
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Кога ќе помислам дека имам мака (а имам) ми текнува дека постојат битија со кои животот си поиграл до таа мера да бидат цајкани и веднаш ми станува некако полесно. :)
Со овој памет ке имаш долго време мака :toe:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Прочитај ги последните измени од законот и ке знаеш
Не се прај паметен овде! Ако си дошол во оваа заедница пробај да бидеш дел од неа! Не се дувај оти си полицаец, тоа е само положба со моќ, овде и други критериуми има. Ако сакаш одговори, ако не преќути си подобро! Филип беше некако поприземен, или истиот си само чварка ти додале?
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Не се прај паметен овде! Ако си дошол во оваа заедница пробај да бидеш дел од неа! Не се дувај оти си полицаец, тоа е само положба со моќ, овде и други критериуми има. Ако сакаш одговори, ако не преќути си подобро! Филип беше некако поприземен, или истиот си само чварка ти додале?
Што моќ има да бидеш полицаец бе што филозофираш, кој сака да знае ке научи, а ти ако сакаш да помагаш не ме цитирај мене кажи му на човекот.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.858
Со овој памет ке имаш долго време мака :toe:
Нема полоша судбина од бидување цајкан, од бидување паразит.
Камењарка која се работи за петстотче зад МТВ е морално-етички џин во споредба со рандом цајкан.
Сериозно нема подолна професија од твојата, не постои, не може да се замисли.

Интересно како сите нормални луѓе коа ќе видат цајканска кола инстинктивна реакција им е некакво гадење, тешко е да се објасни тој филинг но тој постои кај луѓето, нешто слично како да видиш гомно во влез или на скали или во лифт, не дека гомното ќе ти напраи нешто ама пак неубав филинг се јавува.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Нема полоша судбина од бидување цајкан, од бидување паразит.
Камењарка која се работи за петстотче зад МТВ е морално-етички џин во споредба со рандом цајкан.
Сериозно нема подолна професија од твојата, не постои, не може да се замисли.

Интересно како сите нормални луѓе коа ќе видат цајканска кола инстинктивна реакција им е некакво гадење, тешко е да се објасни тој филинг но тој постои кај луѓето, нешто слично како да видиш гомно во влез или на скали или во лифт, не дека гомното ќе ти напраи нешто ама пак неубав филинг се јавува.
Изгледа те изгореле тебе многу :D :sekc:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
saobrakajka vo Aerodrom i op golemana crna limuzina ja vosel policiski sluzbenik ili komandir ili nacalnik ili policiski pukovnik...a sega koj e vinoven ima svedoci ke svedocat.
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.561
Поени од реакции
7.324
saobrakajka vo Aerodrom i op golemana crna limuzina ja vosel policiski sluzbenik ili komandir ili nacalnik ili policiski pukovnik...a sega koj e vinoven ima svedoci ke svedocat.
На времето кога Бранко пијан удри во бандера, бандерата испадна крива
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.539
Пред малку сообраќајка на раскрсницата послем Капитол кај Веро, кола со мотор, моторџијата изгледа на лице место погинува а според очевидци он поминал на црвено


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
моторџијата изгледа на лице место погинува а според очевидци он поминал на црвено
Таква некоја глупа самодоверба имаат во себе и тоа најмногу оние со брзинските и овие што работат достава на храна. Скоро да не памтам да стојам на семафор, а некој таков да чекал зелено да му се уклучи. Пред да го дочитам целиот твој коментар одма помислив на тоа.
Им ги упропастил животите на луѓево у колата. Штом се тешко повредени ќе живеат со инвалидитет, психолошка траума, уништена кола и ќе се радуваат што преживеале. Ебати животот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom