Војната на патиштата

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
Кој ти кажал дека јас МОРАМ да зборувам со некого што не го ни познавам на телефон или воопшто да дискутирам за нешто со човек што го казнувам ? Од каде овие детски муабети ?
мораш таква е процедурата некој кога вози ленд ровер порше панамера кајен и слична ѕверка.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.540
Кој ти кажал дека јас МОРАМ да зборувам со некого што не го ни познавам на телефон или воопшто да дискутирам за нешто со човек што го казнувам ? Од каде овие детски муабети ?
а бе волку силни да сте и пред нив а не со наведната глава да им враќате документи и уште извини да им викате


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
Кој ти кажал дека јас МОРАМ да зборувам со некого што не го ни познавам на телефон или воопшто да дискутирам за нешто со човек што го казнувам ? Од каде овие детски муабети ?
Остај ги, измислуваат.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Тоа е тоа. Неиживеани автохтони десперадоси од Батинци и Сингелиќ ќе газат и ќе имаат ситна казна. Тоа е кога им се даде територија за владеење во која
Нема автохтони во батинци, све е дојдено кој од кој од повисока планина!
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
а бе волку силни да сте и пред нив а не со наведната глава да им враќате документи и уште извини да им викате


Sent from my iPhone using Tapatalk
Многу филмови гледаш мали
Автоматски споено мислење:

мораш таква е процедурата некој кога вози ленд ровер порше панамера кајен и слична ѕверка.
Ако ти мислиш така не се сите како тебе јебига
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Многу филмови гледаш мали
Автоматски споено мислење:


Ако ти мислиш така не се сите како тебе јебига
Кај Охис или после Марија петрол, скоро секој ден има патрола со камера! Ниеднаш не видов БМВ, Мерџо или чувај боже Порше сопрен за пеење! Гољфови, Астри, Корси таква ситнурија 99.9%.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Кај Охис или после Марија петрол, скоро секој ден има патрола со камера! Ниеднаш не видов БМВ, Мерџо или чувај боже Порше сопрен за пеење! Гољфови, Астри, Корси таква ситнурија 99.9%.
Статистикиве врз основа на што ги базираш ? Дај доказ.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Статистикиве врз основа на што ги базираш ? Дај доказ.
Статистика? Скоро секојдневно поминување.
Период околу 9.00 насабајле.
Смеам да сликам? Не!
Моето да, против твоето не, во секој случај ти си во право.
П.С. Смее ли локална сообраќајна патрола да стои и контролира на автопат, нели има автопатска?
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Грешка си , тоа е се автохтонен народ што е на овие простори повеќе од 2 000 години.
Точно, 50% санџаклии и чат пат некој босанец! 20% аФтохтони од Елово и Црн Врв, Драчевица, Црвена вода и самите дојдени од мајчината, ресто торбеши од Цветово, сите од пред Ацета се тука!
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Статистика? Скоро секојдневно поминување.
Период околу 9.00 насабајле.
Смеам да сликам? Не!
Моето да, против твоето не, во секој случај ти си во право.
П.С. Смее ли локална сообраќајна патрола да стои и контролира на автопат, нели има автопатска?
Ама не знам зошто вака коментираш вез врска, на тоа сакам да ти укажам веке неколку цитати, ти така мислиш им текнало ке излезат на автопат, све по наредба се работи не кај ќе ти текне тебе, следен си со гпс кај се движиш, што повеке да ти пишам.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Ама не знам зошто вака коментираш вез врска, на тоа сакам да ти укажам веке неколку цитати, ти така мислиш им текнало ке излезат на автопат, све по наредба се работи не кај ќе ти текне тебе, следен си со гпс кај се движиш, што повеке да ти пишам.
Значи смее! Така? Оти ги познавам дека се локалци, затоа прашав. А зошто немаат мобилен апарат за наплата на лице место?
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
Кој ти кажал дека јас МОРАМ да зборувам со некого што не го ни познавам на телефон или воопшто да дискутирам за нешто со човек што го казнувам ? Од каде овие детски муабети ?
A ako ti zvoni tvojot mobilen odma potoa? Ne krevas ili kako posto pretpostavuvam znaes koj te bara i zosto.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.693
Кој ти кажал дека јас МОРАМ да зборувам со некого што не го ни познавам на телефон или воопшто да дискутирам за нешто со човек што го казнувам ? Од каде овие детски муабети ?
Не заебавај, имам роднина полицаец, знам како функсионира се.
Ме фати радар во Куманово, не се јавив никаде, самиот полицаец кој ме знаеше и се јави на мојот роднина да му се извини што фатил негов роднина, јас немав никаква намера да се јавувам.
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Не заебавај, имам роднина полицаец, знам како функсионира се.
Ме фати радар во Куманово, не се јавив никаде, самиот полицаец кој ме знаеше и се јави на мојот роднина да му се извини што фатил негов роднина, јас немав никаква намера да се јавувам.
Си го имат тоа џандарите меѓусебното. Нареден пат твојот роднина ќе пропушти негов пријател и така. :D

Овој џандаров продава приказни тука и свесно избегнува за селективна правда, тоа што ниеден криминал неможе да фукнционира без да не се вмешани и тие. Немал да крева на телефон, нека биде среќен да не го нашлакаат на лице место. Сум бил сведок каде ги влечат и малтретираат сообраќајците што сопреле некој кој не треба и овие си ќутат ко попчиња. Ми имаат и кажувано за Грчец и остали со нив како се однесуваат на сообраќајците што ги стопираат ма да неверувам дека до толку се дојдени џандарите, а овие до толку издигнато да си добијат толкава слобода.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom