Војната во Афганистан

Член од
24 април 2008
Мислења
9.101
Поени од реакции
8.438
Пола од краен исход. Ама си мил
Многу ти благодарам за комплиментот, се надевам дека ќе го следиш мојот пример.

А ако нешто сум пропуштил од крајниот исход, повели наведи ги пропуштените делови.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.008
А не. Зошто не се поделиш на два дела и да ја играш таа посрана игра што очигледно ја играш и да си следиш својот пример
Автоматски споено мислење:

За да играте ова еден кажува вистина другиот лаже
 
Член од
24 април 2008
Мислења
9.101
Поени од реакции
8.438
А не. Зошто не се поделиш на два дела и да ја играш таа посрана игра што очигледно ја играш и да си следиш својот пример

За да играте ова еден кажува вистина другиот лаже
Јас не правам никакви поделби и не играм никакви игри.

Ти од твоја страна тврдиш дека со сила се` е можно, а јас ти спомнав примери во кои силата била бескорисна.

Сосема во ред е две или повеќе различни страни да делат спротивни ставови и сосема во ред е да придонесеш за дискусијата со спомнување на примери во кои силата во која ти толку веруваш успеала да резултира со задоволителен исход.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.008
Ти од твоја страна тврдиш дека со сила се` е можно, а јас ти спомнав примери во кои силата била бескорисна.

Сосема во ред е две или повеќе различни страни да делат спротивни ставови и сосема во ред е да придонесеш за дискусијата со спомнување на примери во кои силата во која ти толку веруваш успеала да резултира со задоволителен исход.
Бескорисна ама ...индија и пакистан имаат нуклеарна програма. Пола планета во камено доба. Нека навлезе тоа. Полн си со гомна и мамиш одговори како посран трол.
Не си во право. Крај. Не си бил и нема ни да бидеш. Адиос.
 
Член од
24 април 2008
Мислења
9.101
Поени од реакции
8.438
Бескорисна ама ...индија и пакистан имаат нуклеарна програма. Пола планета во камено доба. Нека навлезе тоа. Полн си со гомна и мамиш одговори како посран трол.
Не си во право. Крај. Не си бил и нема ни да бидеш. Адиос.
Ќе ти реплицирам со твоите зборови, иако вообичаено не се спуштам на уличарско ниво на комуникација.

Полн си со гомна и мамиш одговори како посран трол.
Не си во право. Крај. Не си бил и нема ни да бидеш. Адиос.

Веројатно ова твоево крај и адиос ќе бидат и твои крај и адиос од темава, освен ако во меѓувреме научиш по нешто од досегашната историја.
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.291
Поени од реакции
62.705

Вие сте срање и треба да ве убиеме.
А сега, дајте храна, оти ќе испоцркаме од глад.


:lolzz:
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.008

Вие сте срање и треба да ве убиеме.
А сега, дајте храна, оти ќе испоцркаме од глад.


:lolzz:
Мухи и Ала-Ејч нека ви дадат храна. Или кој и да е третиот братучед на осама.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom