(Вон)земјанинот Ли / (Extra)terrestrial Lee

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.526
Поени од реакции
23.435
Човеков вреди милион пати повеќе од 95% од луѓето на форумов заедно.
 

Dr. Wish

Bastard.
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.391
Поени од реакции
2.792
Би сакал со човеков ако имам можност да си направам еден муабет. :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ај да ви ги демистифицирам стварите малце од прва рака. Као прво, тие шо ке прават маабет со него едншка после 2 мин ке сакат да бегат подалеко пошо Мики се не се бања повеке од еднш у 6 месеца, ако не и поретко :)
Второ, англиски знае уште од пред 30 год, али тоа е се од јазици.
Трето, не да е досаден со неговио застарен филм за ванземаљци, нема ап-дејт направено 30 години.
Да не набројувам. Он има браќа, кај шо е спал, ама кој може да издрже некој со не се бања и носи исти алишта и зимо и лето, у буkвална смисла :) Он е најнескромнио скитник на планетата највероватно. Оне не просе од луѓето, не ги замолува, туку и траже на еден одбивен начин........Така да уопште, ама уопште не е така како шо ви се чине. Не го осудувам човеко, сигурно и он неќе да е таков, така го тера од унатре, али факат е дека е досаден као пајак и нема ич влакна на јазико. Обично скитниците се кромни и понизни. Мики ич муа не го лазе, нема ги тие програми инсталирано :)
Иначе секој пат ке му даам или купам нешо ситно ако имам и самио нешо у џеб ( он радо си траже да му купеш тоа и тоа, него пари :) ) ......
....Али како и да е ипак е легенда, уникатен е ;)
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.808
Поени од реакции
2.626
Ај да ви ги демистифицирам стварите малце од прва рака. Као прво, тие шо ке прават маабет со него едншка после 2 мин ке сакат да бегат подалеко пошо Мики се не се бања повеке од еднш у 6 месеца, ако не и поретко :)
Второ, англиски знае уште од пред 30 год, али тоа е се од јазици.
Трето, не да е досаден со неговио застарен филм за ванземаљци, нема ап-дејт направено 30 години.
Да не набројувам. Он има браќа, кај шо е спал, ама кој може да издрже некој со не се бања и носи исти алишта и зимо и лето, у буkвална смисла :) Он е најнескромнио скитник на планетата највероватно. Оне не просе од луѓето, не ги замолува, туку и траже на еден одбивен начин........Така да уопште, ама уопште не е така како шо ви се чине. Не го осудувам човеко, сигурно и он неќе да е таков, така го тера од унатре, али факат е дека е досаден као пајак и нема ич влакна на јазико. Обично скитниците се кромни и понизни. Мики ич муа не го лазе, нема ги тие програми инсталирано :)
Иначе секој пат ке му даам или купам нешо ситно ако имам и самио нешо у џеб ( он радо си траже да му купеш тоа и тоа, него пари :) ) ......
....Али како и да е ипак е легенда, уникатен е ;)
Море заеби тоа,некни ми побара 2000 евра :lolzz:,викам другарче ја да имам 2000 евриња тука ли ке седам хаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom