Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.644 79,2%
  • Не

    Гласови: 433 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.077

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
2.788
Поени од реакции
2.272
Нормално дека има, за повеќе информации ќе мора да ја почекаш книгата која ја спремаме со @Bodhidharma.
Како бе без мене книгата ке ја прате мајмуни недни, а? :lut:
 
На врв Bottom