Вонземјани, НЛО...

Дискусија во форумот 'Мистерии' започната од Гижо, 11 јуни 2005.

?

Верувате ли дека постојат вонземјани?

 1. Да

  1.617 гласови
  79,3%
 2. Не

  422 гласови
  20,7%
 1. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  10.139
  Допаѓања:
  4.865
  :pos:
   
 2. Мацо_Д()

  Мацо_Д() Бизнисмен

  Член од:
  23 ноември 2015
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  53
  Еве ви нешто за вонземјани, од релевантен извор.
   
 3. Elysian

  Elysian

  Член од:
  4 јули 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zs da nemoze? Ima mnogu nacini na komunikacija
   
 4. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  24.518
  Допаѓања:
  28.958
  Аncient Aliens на Балкан!!!
  [​IMG]
   
  На Verdict, Sawyer88 и Tutor им се допаѓа ова.
 5. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  4.858
  Допаѓања:
  3.400
  Kometata sto e navlezena vo sonceviot sistem i koja Nasa and Co. ja sledat veće nekoe vreme......neočekuvano zabrza i ja naglo ja zgolemi brzinata.
  Naučnicite nemaat drugo objasnuvanje osven deka se raboti za nekoe letalo....
   
 6. The Wild Boy

  The Wild Boy Ни името, ни Samsung - от.

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  589
  Допаѓања:
  154
  Антички марсовци?
  Ај погледнете убаво.
  20181106_135347.jpg
  Неможела таа будала што го напишала ова да најде подобра слика за ширење лаги, а?
   
 7. GreenRoot

  GreenRoot ^Зелен^

  Член од:
  20 јули 2011
  Мислења:
  2.258
  Допаѓања:
  1.627
  Дечко заебанција е, не се потресувај

  Sent from my LG-H830 using Tapatalk
   
 8. The Wild Boy

  The Wild Boy Ни името, ни Samsung - от.

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  589
  Допаѓања:
  154
  Па тоа се обидувам да им го докажам на тие 79,3% што гласале дека постојат вонземјани.
   
 9. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  4.858
  Допаѓања:
  3.400
  Vanzemaljci sigurno postojat....no koj znae kade se daleku

  Vo kosmosot ima nad 100 milijardi galaksii....sekoja so po nad 100 milijardi zvezdi. Sekoja vtora zvezda ima planeta/ i....pa verovatnosta samo vo našata galaksija e ogromna da ima drug svet
   
  На stratUs и The Wild Boy им се допаѓа ова.
 10. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  24.518
  Допаѓања:
  28.958
  [​IMG]
   
 11. Ashburton Grove

  Ashburton Grove

  Член од:
  28 ноември 2009
  Мислења:
  3.158
  Допаѓања:
  4.038

Сподели преку: