Воздухопловни единици на МВР

Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.099
Поени од реакции
970
Да не знае некој дали има некоја вежба со воздухопловна единица добри 3-4 саати без престан кружи некое авионче ваљда цесна таков модел во круг а нема ни осветлување ништо
 
Член од
1 мај 2015
Мислења
478
Поени од реакции
656
Денешна слетување на кејот на вардар процедурата на полицијата за обезбедување на транспорт на опасни затвореници до судот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom