Возачка Ц категорија, признавање, можности, плато низ OSD

Член од
30 септември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
423
Ајде искуства за работа со Ц категорија во Австрија, Швајцарија и Германија, признавање, саатнини, проблеми, две поврзано со ова работна позиција.
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
8
Поени од реакции
1
Ako ima nekoj Iskustvo.so Hamachi Rocket 50cc neka spodeli Dali ima blokazi i koja mu e krajna vidmate brzina.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom