Влакнести или мазни?

Kakov go obozavate pubicniot mashki/zenski del?

  • Celosno depliran

    Гласови: 265 63,9%
  • Poludepiliran (triagolnice,isfarbano...)

    Гласови: 104 25,1%
  • Ne depiliran

    Гласови: 46 11,1%

  • Вкупно гласачи
    415
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Добрите жени не сметаат влакнест маж за неандерталец.
па сега ако некои луѓе сакат да ебат “мажи“ кои личат на примитивци... :sick:
без навреда но не се мој тип и навистина ми се повраќа од нив, ако си влакнест подобро не се соблекувај во моја близина (n)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Некои истото како што си го пишала го мислат за депилираните. Као ја на пример.
па сега ти си геј а имам слушнато мразите се поврзано со жените на било кој начин така да не сум изненадена.
Јас ставив мажи во наводници бидејќи повеќе ми личат на горила мажјак одколку цивилизиран маж.
 
D

Daedalus

Гостин


Поголемиот дел од жените го сметаат за секс симбол, а не за неандрталец.

па сега ти си геј а имам слушнато мразите се поврзано со жените на било кој начин така да не сум изненадена.
Јас ставив мажи во наводници бидејќи повеќе ми личат на горила мажјак одколку цивилизиран маж.
Од кај па тоа дека геј луѓето мразат све поврзано со жените?
 
Последно уредено од модератор:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97


Поголемиот дел од жените го сметаат за секс симбол, а не за неандрталец.
го гледам во градите и стомакот и само на ова мислам

телото ми личи како оноа на примитивец шо да праам
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Абе тоа е исто ко да кажеш дека ако помислиш на мазни, треба да помислиш на ова...

абе не ме разбираш гледам му го телото и ме потсеќа на мајмун па автоматски ми е турн-оф шо да праам?
 
D

Daedalus

Гостин
абе не ме разбираш гледам му го телото и ме потсеќа на мајмун па автоматски ми е турн-оф шо да праам?
Тоа е личен вкус, ти користиш навреди како „неандрталец“ и апсолутизираш.
Ако на пример, ова е пример, не преферирам жени со зелени очи, нема да кажам дека нејќам да иам секс со „ЗМИЈА“, ќе кажам дека не ми се по вкус.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Тоа е личен вкус, ти користиш навреди како „неандрталец“ и апсолутизираш.
Ако на пример, ова е пример, не преферирам жени со зелени очи, нема да кажам дека нејќам да иам секс со „ЗМИЈА“, ќе кажам дека не ми се по вкус.
се изјаснив дека на мене така ми личат/на тоа ме потсеќат
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
па сега ти си геј а имам слушнато мразите се поврзано со жените на било кој начин така да не сум изненадена.
Јас ставив мажи во наводници бидејќи повеќе ми личат на горила мажјак одколку цивилизиран маж.
Си слушнала погрешно. Зошто би мразел жени? Тоа што не ме привлекуваат сексуално како води кон омраза?

И јас ги оставив наводниците намерно. Маж кој се депилира сегде освен трепките на очите, како тебе те асоцира на маж? Или да биде помазен и од тебе?

Ако остави брада или кратки влакна на гради некако автоматски го прави горила за тебе? Имаш проблем девојко.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Си слушнала погрешно. Зошто би мразел жени? Тоа што не ме привлекуваат сексуално како води кон омраза?
се сеќаваш на OutBoy? :вонзем: Посебен вид мизогинија.
не те води кон омраза тоа што не те привлекуваат сексуално, но ако стрејт мажите не ги гајле за чувствата на жените очигледно вас ич нема да ви е, мислам има смисла.
И јас ги оставив наводниците намерно. Маж кој се депилира сегде освен трепките на очите, како тебе те асоцира на маж? Или да биде помазен и од тебе?
те молам отвори книга по биологија види што е маж, да носе штикли шминка итн сепаќ ќе е маж - мене нивната биологија ме привлекува а не група полови стереотипи кои ги перформираат. За тебе... незнам.

Ако остави брада или кратки влакна на гради некако автоматски го прави горила за тебе? Имаш проблем девојко.
на тоа ме потсеќа па затоа е турн-оф момче.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5
D

Daedalus

Гостин
Си слушнала погрешно. Зошто би мразел жени? Тоа што не ме привлекуваат сексуално како води кон омраза?

И јас ги оставив наводниците намерно. Маж кој се депилира сегде освен трепките на очите, како тебе те асоцира на маж? Или да биде помазен и од тебе?

Ако остави брада или кратки влакна на гради некако автоматски го прави горила за тебе? Имаш проблем девојко.
Со оглед на тоа дека има речник на камионџија со 10000 граматички грешки, интелект на аутистично дете и веќе нападна 100 члена без уопште да ги чита со изрази ко „глуп си“ или „не ми требаат машки и вашите мали куриња пошто иам вибратор“ не очекувај длабоки мисли од нејзе. Нова е и сака да испадне паметна, и' се прашта. Другата верзија е да е алт на некој... на пример пази го последново што воедно е навреда за логиката сама по себе
се сеќаваш на OutBoy? :вонзем: Посебен вид мизогинија.
не те води кон омраза тоа што не те привлекуваат сексуално, но ако стрејт мажите не ги гајле за чувствата на жените очигледно вас ич нема да ви е, мислам има смисла.
.
Прво, алудира на тоа дека некој мора да те привлекува сексуално за да се грижиш за неговите чувства, и тука сите несексуални односи како родител/дете и слично паѓаат во вода.
Потоа алудира на тоа дека СИТЕ машки не се грижат за ЖЕНИТЕ, пошто најверојатно бившиот ако го има бил шупак.
Послем мисли дека сето тоа има СМИСЛА.

GG wp.

Настрана од тоа што темава е за пубичниот дел, а не целосно.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Со оглед на тоа дека има речник на камионџија со 10000 граматички грешки, интелект на аутистично дете и веќе нападна 100 члена без уопште да ги чита со изрази ко „глуп си“ или „не ми требаат машки и вашите мали куриња пошто иам вибратор“ не очекувај длабоки мисли од нејзе. Нова е и сака да испадне паметна, и' се прашта. Другата верзија е да е алт на некој... на пример пази го последново што воедно е навреда за логиката сама по себе

Прво, алудира на тоа дека некој мора да те привлекува сексуално за да се грижиш за неговите чувства, и тука сите несексуални односи како родител/дете и слично паѓаат во вода.
Потоа алудира на тоа дека СИТЕ машки не се грижат за ЖЕНИТЕ, пошто најверојатно бившиот ако го има бил шупак.
Послем мисли дека сето тоа има СМИСЛА.

GG wp.
премногу си напнат на тема за коса по телото роџер
ПС. немам направено ни 50 коментари:rolleyes:
 
D

Daedalus

Гостин
премногу си напнат на тема за коса по телото роџер
Јас ја иам и се најдов навреден. Сеа го проектирам тоа на тебе пробувајќи да се осеќам подобро во врска со себеси иако тоа не е твоја кривица, извини поради мојата дрскост.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom