Влада на Македонија

M

Macedon1um

Гостин
Абе будалиот УЧК скандираше на некој собир од ДУИ таму, небаре на стадион се наоѓа.
Стар навивач на Шверцери е Груби, дел од онаа навивачка група што лани го демолираше МНТ и скандираше недолични работи кон Македонците. Јавноста најдобро го памти кога при инцидентите на Кале ги ослободуваше од лисици неговите шверцери кои напаѓаа користејки ладно оружје тогаш

И сега со вакви “чесни кадри“ ќе сме оделе ЕУ мало сутра што би рекол ЗЗ
 
Последно уредено:

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Стар навивач на Шверцери е Груби, дел од онаа навивачка група што лани го демолираше МНТ и скандираше недолични работи кон Македонците. Јавноста најдобро го памти кога при инцидентите на Кале ги ослободуваше од лисици неговите шверцери кои напаѓаа користејки ладно оружје тогаш

И сега со вакви ќе сме оделе ЕУ мало сутра што би рекол ЗЗ
Да тоа е само еден дел од активностите на Груби.....форумската јавност треба да се потсети на тие настани

 
Член од
23 мај 2019
Мислења
3.517
Поени од реакции
4.139
Со Груби ќе чекориме кон интеграција во ЕУ
Првите чекори кон интеграција ги направи Црпе, донесе живот, 500евра и насмевки на лицето!
Со овој “шо го лета море“ има ептен да се интегрираме, ако остане нешто за интегрирање.

Gandi_01.jpg
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Првите чекори кон интеграција ги направи Црпе, донесе живот, 500евра и насмевки на лицето!
Со овој “шо го лета море“ има ептен да се интегрираме, ако остане нешто за интегрирање.

Прегледај го приврзокот 263259
Се слагам. Од кога се појави црпнатиот муртинец......се тргна во погрешна насока. Станавме Северна (за северџаните), на татарите им подарија историја....со него на чело во пакет со терористите останува уште Илирида да се оствари.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Многу ми е убаво кога ги гледам да се караат...
Дури повеќе ме иритирала нивната сложност од нашата разединетост.

:kafence:
 
Член од
6 април 2010
Мислења
1.578
Поени од реакции
10.588
Многу ми е убаво кога ги гледам да се караат...
Дури повеќе ме иритирала нивната сложност од нашата разединетост.

:kafence:
Ова се клански, племенски војни. Се тепаат за леш држава, да го дорастргнат и она што остана.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.286
Ќе има ли рокада на вицепремиерско место Меџити-Груби?
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.539
Поени од реакции
7.214
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.286
ВМРО и Левица, би требало да реагираат на овоа разградување на парламентарниот систем. Правно мислам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom