Влада на Македонија

Член од
17 јануари 2009
Мислења
649
Поени од реакции
550
Прегледај го приврзокот 291786


Лапал и мојот нов идол.
Аирлија да ми ти се, на пички да ги трошиш.
Слабо, другите тетовчани земале повеќе од него, а тој како лидер на на СДММ да зема скоро дупло помалку пари месечно од синот на Самка, треба да се фрли директно у река Пења.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.875
Поени од реакции
7.746
Прегледај го приврзокот 291798

Штета ваков потенцијал да остане во Америка.
Чекај, овој отиде за Америка и се врати од кога падна режимот ? Е ова само комуњари го можат, значи еден другар мој не бил сам, овие сите биле исти, овој другаров имаш 10 годишна виза за америка, беше не цела година( не бил лесен животот и таму бла бла) и се врати и повеќе не ја искористи, уште е во сегашна северна и еден најверните навивачи на сдсс.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.024
Поени од реакции
19.510
Петрит Сарачини, куртонот од владината "невладина" ЦИВИЛ, сепак испадна дека било владино измеќарче со тапија. Кој би рекол. Сите сме веома врло изненадени. :LOL:
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Чекај, овој отиде за Америка и се врати од кога падна режимот ? Е ова само комуњари го можат, значи еден другар мој не бил сам, овие сите биле исти, овој другаров имаш 10 годишна виза за америка, беше не цела година( не бил лесен животот и таму бла бла) и се врати и повеќе не ја искористи, уште е во сегашна северна и еден најверните навивачи на сдсс.
Можно да е бил на летна работа како студент каде што одат голем број на студенти и се враќаат(дел и остануваат нелегално) ама овој морал да драматизира. Ништо чудно и тоа ти што велиш, сепак тие се сметаат дека се предодредени со самото раѓање да работат државно и да ја раководат небањатата раја.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Петрит Сарачини, куртонот од владината "невладина" ЦИВИЛ, сепак испадна дека било владино измеќарче со тапија. Кој би рекол. Сите сме веома врло изненадени. :LOL:
Мислам дека да му дадат квиз на народов да ги погоди тие 50 души на платен список, најслабиот учесник ќе извади 40 од 50.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
649
Поени од реакции
550
Чекај, овој отиде за Америка и се врати од кога падна режимот ? Е ова само комуњари го можат, значи еден другар мој не бил сам, овие сите биле исти, овој другаров имаш 10 годишна виза за америка, беше не цела година( не бил лесен животот и таму бла бла) и се врати и повеќе не ја искористи, уште е во сегашна северна и еден најверните навивачи на сдсс.
Не, овој одеше преку ворк и травел како студент, а правеше филмови за урбаните дека се сели.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.875
Поени од реакции
7.746
Можно да е бил на летна работа како студент каде што одат голем број на студенти и се враќаат(дел и остануваат нелегално) ама овој морал да драматизира. Ништо чудно и тоа ти што велиш, сепак тие се сметаат дека се предодредени со самото раѓање да работат државно и да ја раководат небањатата раја.
Ne bese na letna nego imase 10 godisna koga saka da vlezi i izlezi, togas amerive gi pocestija banjative so takvi vizi koga Bucko bese premier za dobro zavrsenata rabota za novata teritorijalna raspredelba.
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Ne bese na letna nego imase 10 godisna koga saka da vlezi i izlezi, togas amerive gi pocestija banjative so takvi vizi koga Bucko bese premier za dobro zavrsenata rabota za novata teritorijalna raspredelba.
Не мислев на другар ти туку за оној што го постиравме неколку души.
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Петрит Сарачини, куртонот од владината "невладина" ЦИВИЛ, сепак испадна дека било владино измеќарче со тапија. Кој би рекол. Сите сме веома врло изненадени. :LOL:
Незнам луѓево што лице и образ имаат ама алал им вера.

Ја да сум му фамилија или да ми е близок ваков некој, незнам што би праел. Не разбирам вакви ликови, прво плукаат и ругаат, после лижат и истото го повтараат. Се што се бунеа, истото и повеќе го прават.

Али тоа е, народ само за сеир сме и си тераме.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
леле мизерија за 9 бона хахахахахааа

добро му напишал некој, ќе ти дадам 50 месечно само да не труеш :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom