Вицеви без наслов 2 дел

Член од
23 декември 2018
Мислења
95
Поени од реакции
229
Викам ву!
-Што да пушту да гледамо, фудбал или порно...
Она:
-Пушти порно, фудбал знаеш да играш...
 
Член од
6 јули 2020
Мислења
22
Поени од реакции
5
Човечката еволуција најбрза е во Македонија:
-Луѓето секој ден стануваат поглупави!!!
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.002
Поени од реакции
3.315
Абее шо не давате вакцина за ковид ?
Немат бе вакцина...
Ами немат, јас вчера видов едни скриени зад киноно се вакцинираа.
 

вован1

http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Член од
10 декември 2017
Мислења
68
Поени од реакции
108
Интернетот е Светска мрежа. Ако има веб, тогаш некаде има пајак.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.473
Поени од реакции
1.136
Викам ву!
-Што да пушту да гледамо, фудбал или порно...
Она:
-Пушти порно, фудбал знаеш да играш...
Викам ву!
-Што да пушту да гледамо, фудбал или порно...
Она:
-Пушти порно, фудбал знаеш да играш...
Јас го знам во друга верзија:

Jebe mujo fatu.Jebe,jebe i jebe.
Poslije seksa kaze Mujo Fati:

-Jel Fato gdje si se naucila ovako seksati?
-Pa gledam porno filmove-rece Fata,a Mujo ce na to:
pa gledam i ja nogomet pa ne igram kao Ronaldo
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.965
Поени од реакции
11.834
Влав прашува комшија:
– Ми дојдоа 9 гости, а имам 6 столици. Имаш 3 столици?
– Имам.
– Одлично, сега ќе ти пратам тројца гости.
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.965
Поени од реакции
11.834
Се враќа жената дома со ќесе во рака..
-Пак си купила нешто!
-Тоа ми е за во кујна.
-Што е?
-Високи штикли да можам зачините да ги дофатам.
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.965
Поени од реакции
11.834
Во градски автобус маж седи спроти една симпатична жена, која го гушка својот голем мачор. Мажот собира храброст и на крај решава да ѝ прозбори:
– Сѐ би дал да сум на местото на вашиот мачор. Каде го водите?
– На кастрација.
 
На врв Bottom