Вицеви без наслов 2 дел

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
kako crnogorec pravi caj?
?!?
sedi pod lipa i ceka da zavrne dozd!
:pos2:
izlegol policaec od pekara i mu rekol na kolegata
ako pogodis kolku krovni kupiv ke ti gi dadam dvete
:bravo::pos::pos:

zosto zenite ne komentiraat fudbalski natprevari?
zatoa sto igracite ne mozat da trcaat kolku sto zenite mozat brzo da zboruvaat!
:pos::pos::aplauz::bravo:
 

cak4e

T-REXXXXXXXX
Член од
2 февруари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
0
vozel nekoj covek so 200 na saat i go zastanala policija.cajkanot prasal zoso vozi tolku brzo a ovoj mu rekol deka gi ubil zenata i decata i gi stavil u gepek pa brza da gi frli.cajkanot se isplasil i viknal zasiluvanje.koga stignale im raskazal cajkanov i koga otvorile gepek nemalo nisto,a vozacot rekol:eh eh sega treba da izmisli deka sum vozel 200 na saat:baeh:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Дел од видео клип кој неможам да го најдам никаде на нет ...

Ќе ви доловам...

Излегува едно бате од Mercedes S300 ГАНЦ нов...знаете она БЛИНГ БЛИНГ...

и врват некои батиња и го прашуваат

„Хехеј...Љутвим...како бе Мерцедесо?”

Љутвим (прави онака „у п**ку матер фаца демек) ) : Маа..иде као ГоЉФ!
 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
Си биле глув и глупав, глувиот го прашува глупавиот:

- Колку се бе 2+1?
глупавиот одговара: -5!
а глувиот му враќа: -Под .!. ми се скри
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
Си биле маж и жена. Мажот се враќа од работа, а жената како и секој ден, вообичаено, го става ручекот на маса. Мажот се изнервирал нешто и го фрлил јадењето низ прозорецот. Жената го гледала некое време, земала стол и го фрлила низ прозорецот.
- Зошто го фрли столот? - рекол мажот.
- Епа кога ќе се симнеш долу да ручаш, да има кај да седиш!!!

Си биле три жени и отишле на пазар.
Дошле до тезгата со краставици и ..
- Мене дајте ми прави и дебели!
- А за мене исто дебели, може и малку искривени.
- А за мене било какви, за салата ми се!- рекла третата.

Миличок,како ми стои новиов шешир?
-Прекрасно,мила,ти го покрива целото лице!
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Добиле задача учениците да напишат тескт кој ќе ја содржи фразата-Има само една мама.Утредента во школо се читаат составчињата.Станува прво едно дете и чита:
-Вчера паднав,се повредив,дојде мајка ми,ме баци и одма ми помина.Има само една мама.
Станува девојче некое и чита:
-Вчера возев точак,паднав,се повредив,дојде мама,ме погали,ме баци и одма ми помина.Има само една мама.
Станува трето дете и чита:
-Ме прати мајка ми во шпајз да земам две тегли ајвар.Отидов јас,видов и почнав да викам-Има само една мама!!!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Која е разликата меѓу Битлси и Мајкл Џексон?Битлси се распаднаа...... на време :)
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Лавот им забранил на животните да се дрогираат во шумата. Зајаков како тежок наркоман неможел да издржи и трча низ шумава да најди трева. Трча така и гледа од под реката излегуват жабурки а мириса на трева. Гледа Нилскиот Коњ пуши џоинт и му бара еден. Коњчево му дава и си продолжува да си пуши. Зајаков се крија покрај едно дрво и се прај ХАЈ. После некое време поминува Магарето и го гледа Зајко во облаци. Му бара Магаренцево малку трева на Зајаков ама овај го испраќа кај Нилскиот Коњ. Оди Магаренцево и го тупа Нилскиов Коњ по рамо и му вели- Дај еден џоинт бе батка... А Нилскиов Коњ му вели- Ееее Зајаче каков си се направил......
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
која е разликата помеѓу исончана плавуша и печено пиле?
- И кај двете белото месо е најубо :pos2:
 

sm1le

Sex Machine
Член од
26 јануари 2007
Мислења
62
Поени од реакции
2
Што прави скелет од човек зад грмушка?
То е плавуша шо играла криенка и никој не ја нашол!!!
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
66
Si bile nekoj ovcar i karatista i konkurirale na nekoe rabotno mesto
i ovoj sefot mu veli na karatistov ti sto si kvalifikuvan?
I on kaze: Treti dan crn pojas
Okej, i na ovcarot mu vika a ti?
A on: Sekoj den Volnen Pojas;))

Некој штрк да го ебм у гз барал јадење у барата...и оп нашол една жаба ја голтнал и одлетал..
По некое време ја ваде жабава главата од гз и му вика:Абе штрк...на колкава висина сме??
-20 000 метри..
Ауууууууууу дај не сери бе!!
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Savetnik rece Bushu: Yesterday, two Brazillian soldiers died.
Bush malo misli, a napokon pita: How much is a brzillion?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
Одел господ по куќи и каде маж бил глава на семејството, им давал бел коњ. Оди тој во едно семејство и прашува: Кој е овде главен? И мажот гласно извикува ЈАС , па му дал бел коњ. И така по многу куќи поминал, и на крајот од денот стигнува до една куќа и прашува: Кој е овде глава на семејството? и мажот се јајува ЈАС сум. И Господ му објаснува, денес во тоа семејство каде што е главен мажот им давам бел коњ, а каде што е жената кокошка! Ама зошто вие сте последната куќа денес можете да бирате, ми останаа два коња: БЕЛ и ЦРН. И мажов одма извикува: Женоооо, шо коњ да зејме? :pos2:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
62
- Зошто женските џуџиња не користат тампони?
- Се сопињаат од кончето.

Оди човек во продавница и му вика на продавачот:
Имате лепак за глувци?
На ова продавачот одговара:
Зошто? Да не ти се дупна глушецот?

Игорче и Кате седат во паркот и Кате прашува:
- Сакаш да си играме доктор?
- Ма не, тоа е досадно. Плукај ја мастиката, сакам да си играме претседател.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Зошто џуџињата кога играат фудбал се смеат?
-Тревата ги скокотка на јајца!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom