Вистина или Лага

B

beaverknight

Гостин
Лага.

Личноста под мене е фан на Nightwish.
 
Последно уредено од модератор:

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.418
Поени од реакции
459
Лага.
Личноста под мене е алкохоличар.
 

Dimitar :)

SA-MP lover
Член од
29 јануари 2015
Мислења
160
Поени од реакции
31
Лага.
Личноста под мене има телефон алкател :)
 

New Age

Lean Back
Член од
22 ноември 2010
Мислења
261
Поени од реакции
236
Laga,
Licnosta pod mene gleda Hentai za vozrasni XXX.
 
Член од
26 ноември 2014
Мислења
822
Поени од реакции
1.363
Лага

Личноста под мене е атеист и сака сите да бидат запознаени со тој факт.
 

Dimitar :)

SA-MP lover
Член од
29 јануари 2015
Мислења
160
Поени од реакции
31
Лага .
Личноста под мене носи наочари со диоптер
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.956
Поени од реакции
5.084
Вистина.

Личноста под мене беше камен пијан за дочекот на новата година.
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.077
Поени од реакции
10.989
Лага

Личноста под мене беше камен пијана во петокот
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.397
Поени од реакции
20.529
LagaLicnosta pod mene saka poveke leto odkolku zima?
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.956
Поени од реакции
5.084
Лага

Личноста под мене e позната личност.
 
На врв Bottom