Вирус на мајмунски сипаници

Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.966
Член од
30 април 2022
Мислења
248
Поени од реакции
347
Се молат педерите и дегенериците да не прават педерски и дегенерирани работи. Ви благодариме во име на човештвото.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.730
Поени од реакции
9.770




Партали се има направено типчево за 5 дена одмор, повеќе вируси и бактерии од индиска канализација. Да земал 10 дена одмор којзнае што комбинација ќе добиеше, некоја нова болест.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.751
Што би рекол @Shakespear да не прејудицираме против транџибити заедницата, човекот може се лизнал и паднал на некој прљав кондом што го фрлиле некои злонамерници.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.816
Транс и геј и сите тие не добиваат разни болести заради нивната ориентација, него затоа што се далеку попромискуитетни од хетеро поединците.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.247
Поени од реакции
27.610




Партали се има направено типчево за 5 дена одмор, повеќе вируси и бактерии од индиска канализација. Да земал 10 дена одмор којзнае што комбинација ќе добиеше, некоја нова болест.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Postoi dosta popularen fetish kaj ogromen del od homoseksualcite i se vika "bug chasing".
U princip za niv e erotika da imaat hiv i sega plus sipanici, pa da gi prenesat na drug.
Ima svedostva na nivni forumi, prilicno voznemiruvacki i definitivno kriminalni.
Sipanicata doprva ke ja sirat megusebno, ne znam zosto...
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
3.791
Поени од реакции
8.371
Postoi dosta popularen fetish kaj ogromen del od homoseksualcite i se vika "bug chasing".
U princip za niv e erotika da imaat hiv i sega plus sipanici, pa da gi prenesat na drug.
Ima svedostva na nivni forumi, prilicno voznemiruvacki i definitivno kriminalni.
Sipanicata doprva ke ja sirat megusebno, ne znam zosto...
На една од оргиите каде почува ширењето на геј-сипаниците (да бидеме реални, мајмуните немаат ништо со ова) освен колективна распаљотка на стотици мажи без кондом имало посебни подгрупи за фетиши со мочање, серење и повраќање едни врз други како и пиење на истите.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.801
Поени од реакции
15.718




Партали се има направено типчево за 5 дена одмор, повеќе вируси и бактерии од индиска канализација. Да земал 10 дена одмор којзнае што комбинација ќе добиеше, некоја нова болест.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
сигурно има и бактерии, нпр ешерихија коли....
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.801
Поени од реакции
15.718
и што стана со монкејпокс ???? зимска пауза или ??? :D
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.801
Поени од реакции
15.718
Зимо иде сеа слабо се ебат педерите ладно и е
ОХИ, во јужна хемисфера а и на екваторијалниот појас сега е топло, а и таму има и педери и педеруши( женки што примар анално), па еве не се јавува ништо за ширење на болеста ????
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
ОХИ, во јужна хемисфера а и на екваторијалниот појас сега е топло, а и таму има и педери и педеруши( женки што примар анално), па еве не се јавува ништо за ширење на болеста ????
Има да педери...лесбејки.....задникот црвен и е мачкат го со солена вода а аналниот отвор голем како вц шолја.
На тие делови нема болници, нема евиденција, повеќе има пустина, плажи и мориња, затоа не се јавува ништо.
На такви места ако не знаеш што правеш може некој во морето да те подбутне и ниту трагата ќе ти ја најдат ниту ќе биде некој одговорен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom