Викторија Бекам - Модна икона !?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Викторија Бекам, славната сопруга на богатиот фудбалер Бекам и мајка на три деца, а сеуште во одлична форма ... :zver: Што мислите за неа ? Има изјавено дека негува еден стил додека не и здосади и тогаш се одлучува за сосема нов. Дали ја сметате за модна икона ? Или само за кокошка (Морав ! Извинте) со многу пари ? :helou:

















 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Има стил типката,не ми е убава искрено и мислам дека кокошка со многу пари и заедно со маж и можат да одат у хммм
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
па ми се свига како појава....супер е...па посебно сеа со новата фризура е лепотица....а дали ја сметам за модна икона....паааа не е до толку...
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
девојката или жената поточно е прекрасна во секој поглед има убавина шарм и секако стил
едниствената лоша страна е во тоа што премногу се занесува
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Според мене оваа си нема врска од мода, а модна икона па ич :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Боље Бекам да го наречат модна икона,отколку жена му
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Moдна икона-Да
Убава-Не
Појасно здравје:toe:
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Мене искрено ич не ми се допаѓа типкава. Ни ми е убава ни ја сметам за модна икона. Да не беше со Бекам тешко дека некој уште ќе ја памтеше. Многу ми е антипатична и не ми се свиѓа како пее. Толку од мене:helou:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Dragana <>< напиша:
Мене искрено ич не ми се допаѓа типкава. Ни ми е убава ни ја сметам за модна икона. Да не беше со Бекам тешко дека некој уште ќе ја памтеше. Многу ми е антипатична и не ми се свиѓа како пее. Толку од мене:helou:

Eeee браво,конечно некој со сличен вкус на мојот,како што реков,Бекам е 5 пати и поубав,и поголем стил има и поголем впечаток остава,ја пре него би го нарекол модна икона отколку Викторија
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
mRnO напиша:
Eeee браво,конечно некој со сличен вкус на мојот,како што реков,Бекам е 5 пати и поубав,и поголем стил има и поголем впечаток остава,ја пре него би го нарекол модна икона отколку Викторија
кхм кхм кхм...

:pos: :pos: :pos:

инаку, колку и да ми смета Викторија, морам да признам дека понекогаш СТВАРНО знае да се облече и да го долови европскиот шарм. Ако не за друго, барем не е толку кич како нејзините американски колешки.

ЕДИТ- А Бекам? Модна икона? Ни од далеку...
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Voopsto ne ja smetam za ubava,no sepak mislam deka e modna ikona.Zenata definitivno ima vkus,sekogas e oblecena kako sto treba,mislam 95% od oblekata sto ja nosi premnogu mi se dopaga,ima svoj stil i iako e slaba,mislam deka se sto nosi ubavo i stoi.Mislam deka sekogas znae kako da se oblece i e golema trendseterka,se sto ke oblece ili pr. so novata frizura stanuva trend.Znaci ne ja smetam za ubava,duri ne mi e ni simpaticna,ama ja smetam za modna ikona.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ова вака да иде треба

Викторија Бекам---Модна икона?! и смајлињава :pos::pos::pos:

Слаба е многу бе,се занесуе многу бе, а за убава убава е ама не е тоа тоа
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
ima stil i e ubava , taa i go pretvori david vo modna ikona , ali mnogu e slaba i falat nekolku kg i ke bide odlicna




i uste da napomenam deka mnogu mi se dopaga nejziniot jeans


 

Kajgana Shop

На врв Bottom