Видео на денот

Член од
3 јуни 2022
Мислења
457
Поени од реакции
975
Со оглед дека јутуб и останатите интернет платформи полека но сигурно ја заменуваат класичната телевизија особено кај помладите генерации, сметам дека е добро да има една ваква тема на форумот. Целта е да споделуваме видеа со корисни работи кои ви оставиле впечаток, може нешто паметно да се научи и слично. Значи темата на видеата може да варира од политика, бизнис, документарци т.е буквално се што сакате и мислите дека вреди да се види/слушне

За почеток еве едно од менеИ дриго знам дека ЗВ е хејтан околу лајонес (и со право) ама добри поенти има во емисијава околу сосстојбата во државатаПс. Не знаев во кој подфорум да ја отворам темава, слободно модератор ако смета дека некое друго место е поприкладно нека ја премести
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
5.047
Поени од реакции
2.731
ova se 100% Sateliti od Musk
Не би рекол баш, еве на линков како изгледа кога старлинк сателитите се движат, ова над кинеското небо мене ми личи како некое тело кое согорува низ атмосферата.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
1.503
Поени од реакции
2.392
ako sogoruva nema da ima pauzi.
ova mi izgleda kako togas da startuvaat satelitite .
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.912
Поени од реакции
30.342
Член од
3 јануари 2023
Мислења
5.047
Поени од реакции
2.731
Од пијаниот и будалата бега.
Пијан рус паднал од 19 спрат... и преживеал.

ЛИНК
 

Kajgana Shop

На врв Bottom