Ваш рецепт на денот

Член од
22 мај 2024
Мислења
34
Поени од реакции
41
Не видов ваква тема па реков ај да отворам. Сите барем еднаш сигурно сме имале проблем да не знаеме што да спремаме ручек, па затоа ја отворив темава за да си даваме идеи и секојдневно да го споделуваме рецептот на храната што сме ја зготвиле. Ќе почнев прв јас ама денес сум на пекарска посна храна, нема со што да се пофалам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom