Ваши DotA видеа

Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
155
темава ја отварам за да споделиме ваши дота клипови


#1
ќе започнам јас со клипот за македонскиот дота турнир од минатата година
видеото е направено од мене (snT.ThundeR)
користени програми
Fraps
Sony Vegas Movie Studio

 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
155
ајде бе само толку македонски дота видеа има на youtube ?!

BTW
го најдов моето прво видео од пред 5години
реплеите се од првата дота лига во сет нет 2 со мојот прв тим МдЕ


 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
799
Поени од реакции
244
Правев ринејм , сега user ми е Totally.Insane и еве едно trailerce од мене ново е >
 
На врв Bottom