Ваши кражби :)

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.744
Поени од реакции
2.346
Ако продолжиме вака да седиме дома поради коронава и за арамиите ке снема работа.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.148
Поени од реакции
502
Кога бев мала украдов чипс од продавница
 

Kajgana Shop

На врв Bottom