Ваши кошаркарски идоли?

Член од
19 март 2011
Мислења
12.562
Поени од реакции
13.567
Тајсон Чендлер ради брадата што ја фура у последен период :нинџ:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.358
Поени од реакции
17.362
Господ се симна на земјата и почна да игра баскет во телото на MJ


едно од подобрите и поретките видеа со него (покрај ова стварно треба да имаш муда да кажеш дека си најголем у историја)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.358
Поени од реакции
17.362
Алан Хјустон имаше беспрекорен скок шут, додека Спривел секогаш кога идеше на забивање го правеше тоа на најкрвнички можен начин. После пензионирањето на Џордан навијав за Њу Јорк и играа финале, али изгубија од twin towers.


 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Не можат да ми бодат идоли ама ај
Перо
Делибашич
Џејсон Кид
Инаку на времето Обрадович исто беше закон у разбирање кошарка
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Коби Брајант дефинитивно. Иако батката има рекорд за најмногу промашени шута во НБА, типот може да биде пример за било кој човек и било која професија. Mamba mentality ->
Автоматски споено мислење:

А од нашиве, Перо Антич - нормално.
 

Attachments

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727

mickey mouse

Багабонти
Член од
5 септември 2011
Мислења
984
Поени од реакции
2.755
Тодор Гечевски и Allen Iverson
 

Kajgana Shop

На врв Bottom