Ваши дела, со помош на Photoshop (Читај правила во првото мислење)

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Еве сега само што ја завршив, па решив да ја ставам тука... не е нешто посебно но, тоа е тоа :toe:

 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Mac свршава на сликите на Фликс, а и јас. Вие останатите искрено баталете фотошоп.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Не го пушташ топаз од вид а? :)
Ако ако, добар е филтерот, добри ти се сликите :)
Црнобелата е со топаз а другата само фотоматикс и после тоа осветлено за нијанса, на небото. Плус малку warm филтер.

Марко фала за комплиментот :smir:
 

the_answer

quickshare
Член од
20 мај 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
slikive se cool ovde sega prvpat gi gledam...samo dali mozi da mi daj nekoj link za spustane photoshop on net.pozzz:helou:
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.754
slikive se top :P i jas rabotam so photoshop ama ne tolku sjajno....pa koj saka malce da uci i da me nauci add: toni_zver@hotmail.com ;)
 
На врв Bottom