Вашите eRepublik профили

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.583
Бидејќи гледам дека не има многу а темата веќе станува непрегледна, ќе ја направам оваа со единствена намена да оставаме наши линкови (НЕ РЕФЕРАЛИ) од eRepublik за полесно да се пронајдеме и да си помагаме. - Ако има интерес може да направам и канал на четот.

Да почнеме:

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4021986 (DedaNoe :pos: - малку се заиграв кога се регнував ама тоа е сега хехе)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom