Вашите чувства преку слики

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Оваа тема е слична на темата "Што чувствувате во моментов?", само што овде ги искажуваме нашите чувства преку слики. Ако мислите дека нема потреба за две такви теми, избришете ми ја, па старата да ја направиме со слики, бидејќи мислам дека ќе биде интересно. Навалете.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Moжи ова во фотографија да се премести . По соодветна е за таму. Супер тема.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Ова чуствувам у моментов. Накај 12 саат после некој ќе биде поразен
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom